Keystone logo
© WLU
West Liberty University

West Liberty University

West Liberty University

Úvod

Na West Liberty University (WLU) začíná cesta k zaměstnatelnosti pocitem sounáležitosti a komunity. Tato univerzita se nachází poblíž Wheelingu v Západní Virginii, v srdci pulzující metropolitní oblasti tří států, a věří, že když jsou studenti – z blízkého i vzdáleného okolí – přijímáni s otevřenou náručí, rozvíjejí sebevědomí k úspěchu. Proces začíná poskytnutím příjemného pocitu domova. Mezinárodní centrum Rollie Williams to zajišťuje pořádáním týdenních aktivit a akcí, které poskytují kulturní obohacení, aby se usnadnilo přizpůsobení a integraci v rámci komunity kampusu.

Studenti, kteří zastupují 32 zemí, si mohou vybrat z více než 70 akreditovaných bakalářských oborů a postgraduálních programů online a na akademické půdě. Život v kampusu však vítězí ze zřejmých důvodů.

„Zapojení je klíčem k tomu, abyste ze svých vysokoškolských zkušeností vytěžili maximum. Pro každého je něco, ať už jsou zájmy sociální, náboženské, speciální, profesní, resortní nebo čestné.“ Univerzita poskytuje mnoho příležitostí, jak se zapojit do života kampusu s více než 50 aktivními organizacemi.

Celková vysokoškolská zkušenost WLU zahrnuje nepřetržitý přístup do Student Success Center, kde se studenti vyvinou v klíčové členy komunity WLU a zapojí se do programů a služeb, které jim pomohou realizovat jejich potenciál a jejich vášeň. V Centru pro umění a vzdělávání, mnohostranné praktické učební laboratoři, zkoumají umění, kreativitu a technologie.

E. Kent a Barbara Culler Robinson Writing Center je učí psát své objevy, zlepšuje jejich dovednosti v písemné komunikaci – což je nezbytné pro ty, kteří chtějí uspět v organizačním růstu. Bakalářský titul v oboru Business Administration a program MBA tento cíl dokonale doplňují.

Neméně oblíbené možnosti pro ty, kteří chtějí zažít Appalačskou kulturu s WLU, zahrnují BA v komunitním vzdělávání, BS v psychologii, BS v biologii, BA v biologii, MS v biologii, MA v biologii – Zoo Science a MA v oboru vzdělávání.

West Liberty University je čtyřletá veřejná univerzita orientovaná na budoucnost, která je ponořena do bohatého dědictví jako nejstarší instituce vyššího vzdělávání v Západní Virginii. Byla založena jako West Liberty Academy v roce 1837 (26 let před přijetím státu do Unie) a byla vytvořena, aby reagovala na potřebu vyšších vzdělávacích příležitostí na západ od Apalačského hřebene. Instituce je pojmenována podle města, ve kterém se nachází. Západní svoboda byla na konci 18. století pojmenována jako nejzápadnější bod nové svobody poskytované prostřednictvím Deklarace nezávislosti.

Prohlášení o poslání

West Liberty University, založená v roce 1837, byla první institucí vyššího vzdělávání v Západní Virginii. Dnes jsme dynamickou, inkluzivní komunitou zaměřenou na studenty, která pěstuje vědecké zkoumání, zkušenostní učení, kreativní vyjádření a globální občanství.

WLU je veřejná univerzita, která se zavázala poskytovat studentům komplexní vzdělání od bakalářských až po pokročilé a zároveň sloužit jako přední zastánce umění, vzdělávání, výzkumu a ekonomických příležitostí v regionu.

Prohlášení o víře

WLU usiluje o to být modelem inovativního, inkluzivního a transformačního vzdělávání dostupného všem, které pozitivně ovlivňuje společnost.

Přijímací řízení

Požadavky na vysokoškolské přihlášky na West Liberty University stanoví Institucionální politika pro vysokoškolské studenty Komise pro politiku vysokoškolského vzdělávání.

Kromě těchto požadavků na přihlášku na vysokou školu mohou existovat zvláštní požadavky pro přijetí do programů, jako je dentální hygiena, lékařské laboratorní vědy, ošetřovatelství, hudba, vzdělávání učitelů, programy pro regenty bakalářských umění, BLA, BAS a postgraduální studium.

Stipendia a financování

Stipendia West Liberty University

Program West Liberty University Scholars Program byl založen s cílem přilákat špičkové akademické studenty. Studenti vstupující jako prvňáčci se mohou kvalifikovat pro jedno ze tří označení v rámci programu Scholars. Kromě čtyřletého akademického stipendia získávají studenti v rámci tohoto programu další výhody.

Outside Scholarships

Každý rok přijímá West Liberty University bezpočet dolarů v externích stipendijních fondech udělených našim studentům.

Stipendia a granty v Západní Virginii

Západní Virginie nabízí více než 100 milionů dolarů ročně jako finanční pomoc pro vysokou školu. Kliknutím na odkaz níže mohou studenti najít všechny dostupné programy finanční pomoci sponzorované státem. Státní fondy jsou k dispozici studentům, kteří právě začínají své postsekundární snažení, a studentům, kteří chtějí změnit kariéru a potřebují nový průkaz.

Objevte stipendium West Lib

Zúčastněte se prosím jednoho z našich dnů návštěv kampusu a získejte šanci vyhrát stipendium 1 000 $ k účasti West Liberty University . Návštěva kampusu vám umožní vidět kampus očima studenta, setkat se a mluvit s učiteli a zaměstnanci, zažít vše, co WLU nabízí, a mít šanci vyhrát 1 000 $.

Místa

  • West Liberty

    208 University Drive CU Box 101, 26074, West Liberty

Otázky