Keystone logo
© University of Warwick
University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

Úvod

Udělejte perfektní první krok ke svému vysokoškolskému titulu tím, že se připojíte k programu Warwick International Foundation Program (IFP).

Zvolit si studium na Warwicku znamená připojit se k přední světové univerzitě. Výběrem studia na Warwick IFP si dáváte ten nejlepší možný začátek svého vysokoškolského studia.

Prostřednictvím intenzivní výuky a nepřetržité podpory si můžete vypěstovat sebevědomí nejen ve svém studiu, a být připraveni vstoupit na univerzitní titul dle vlastního výběru.

Můžete si vybrat ze široké škály studijních oborů, které vás vybaví akademickými znalostmi, dovednostmi a znalostmi anglického jazyka, které potřebujete k postupu do zvoleného vysokoškolského titulu. Rozvíjíte si také sebevědomí a stanete se součástí naší živé komunity zde ve Warwicku.

Jako student Warwick IFP obdržíte zaručenou podmíněnou nabídku, pokud se po dokončení programu rozhodnete studovat příslušný vysokoškolský kurz na Warwicku.

Proč Warwick

University of Warwick je přední světová univerzita Russell Group University, široce uznávaná jako lídr ve výzkumu a vzdělávání.

Warwick International Foundation Program má dlouhou historii pomoci zahraničním studentům postupovat na Warwick a další špičkové univerzity. Je určen pro studenty středních škol z celého světa, jejichž učební osnovy neumožňují přímý vstup do bakalářského studia ve Spojeném království – pro více podrobností o tom, kdo se může do kurzu přihlásit, navštivte naše vstupní požadavky.

Naši odborní zaměstnanci jsou jedni z nejlepších talentů v oboru. Jsou hluboce oddaní a zapálení pro to, aby vám pomohli dosáhnout výsledků, které potřebujete. Náš tým s vámi bude spolupracovat na zajištění hladkého přechodu na vaše studium ve Spojeném království.

Studium na jedné z našich 10 akademických cest vám umožní specializovat se na znalosti předmětu a zároveň rozvíjet akademické dovednosti, které potřebujete pro své budoucí vysokoškolské studium. Předchozí studenti Warwick IFP postoupili do více než 70 různých studijních oborů.

Od prvního dne budete součástí naší kulturně rozmanité a propojené komunity spolu se studenty z více než 30 různých zemí. Budete součástí University of Warwick a budete mít přístup do našich klubů, společností a zařízení, zatímco budete žít a studovat v našem krásném a bezpečném kampusu v srdci Spojeného království.

Důvody, proč zvolit Warwick IFP

 • Budete studentem Warwicku a vyzkoušíte si život v kampusu s ubytováním v areálu a přístupem do všech zařízení, klubů a společností. Máme více než 250 studentských společností, takže pro každého je něco.
 • 40 let zkušeností s vysoce kvalitní výukou a podporou zahraničních studentů. Jedná se o jeden z nejdéle běžících nadačních programů na světě, který byl zahájen v roce 1983.
 • Výběr z 10 specializací vyučovaných odbornými akademiky.
 • Akademická výuka angličtiny, přizpůsobená oblasti předmětu, kterou studujete, a také vaší schopnosti zajistit, abyste z tohoto programu vytěžili maximum.
 • Zaručená podmíněná nabídka pro širokou škálu vysokoškolských programů Warwick, když dokončíte IFP.
 • Studenti IFP pokračují ve studiu na Warwick a dalších špičkových univerzitách . Více než 75 % našich studentů IFP postupuje na univerzity Russell Group.

Univerzita v srdci Anglie

Areál Warwicku je těžko překonatelný a má ideální polohu na hranici West Midlands a Warwickshire. Má všechny výhody snadného přístupu do hlavních měst Coventry (jen tři míle na jihozápad), Birminghamu a centra Londýna , ale s klidem krásného samostatného a zeleného kampusu. Jsme přímo v centru Anglie , snadno se sem dostanete vlakem, autem nebo letadlem ze všech částí Spojeného království i ze zahraničí.

Areál je zasazen do téměř 300 hektarů přírodní krajiny s jezery, lesy a krásně udržovanými zahradami , ve kterých můžete relaxovat a uniknout z ruchu hlavního kampusu.

Zařízení v kampusu jsou prvotřídní s vynikajícími výukovými a výukovými prostory, 24hodinovou knihovnou , uměleckým centrem a kinem , značkou -nové sportovní a wellness centrum, a restaurace a kavárny .

Přijímací řízení

Entry Requirements

The Warwick IFP is designed for students who require additional study before they can join an undergraduate degree in the UK, usually because their local curriculum is not accepted for direct entry to undergraduate study.

For this reason, we do not accept students who have studied A Levels, IB Diploma, or any other qualification that allows progression directly to a UK university.

The lists below show the typical level of offers that we will make, according to the type of qualification being studied - National School Qualifications and/or International School Qualifications. All applicants are also required to show that their English language ability meets our minimum standards, as well as submit a personal statement according to our guidance.

Some of our courses have subject-specific requirements:

 • For our Finance, Mathematics and Statistics, Economics, and Computer Science courses, Mathematics is required, and you will have specific grade requirements for this subject.
 • For our Physics and Engineering IFP, Mathematics and Physics will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.
 • For our Biological Sciences and Psychology IFP, either Biology or Psychology will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.

International School Qualifications

 • IGCSEs/GCSEs - at least 4 subjects at grade A or above, with remaining subjects no lower than grade B
 • AS Levels - at least 3 subjects at grade B or above
 • IB Certificate - at least 5 points in all subjects taken

English Language Requirements

All applicants are required to show that their English ability is at a suitable level for their IFP course - the level required depends on which IFP course you wish to study. You do not need to have an English Language Test to apply - we can still assess you for a place on the program and if you are successful, we will issue an offer that is conditional on you submitting an acceptable English language qualification ahead of the course starting.

Several English language tests are accepted; some of the most frequently offered ones are detailed below. Applicants who require a visa to study in the UK will be required to provide a Secure English Language Test (SELT), due to the visa requirements set by the UK Government. Please note that certain English tests (including IELTS and PTE) must be taken within two years before the start of your IFP course.

Vízové požadavky

Pokud jste mimo Evropu a nemáte nárok na program EU Settlement Scheme, můžete ke studiu ve Spojeném království na Warwick IFP potřebovat vízum.

Pokud ke studiu ve Spojeném království potřebujete vízum, obvykle budete muset zažádat prostřednictvím Student Route.

V rámci přijímacího řízení se Vás zeptáme, zda ke studiu potřebujete vízum. Pokud tak učiníte, bude vám vystaveno číslo CAS (Confirmation of Acceptance for Studies). CAS čísla začínáme vydávat držitelům bezpodmínečné nabídky přibližně tři měsíce před začátkem kurzu.

Od přijímacího týmu obdržíte úplné pokyny a pokyny ohledně obdržení čísla CAS ve vhodnou dobu.

Stipendia a financování

Na oslavu 40. výročí programu Warwick International Foundation Program nabídneme několik akademických stipendií vynikajícím žadatelům, kteří se připojí k Warwick IFP 2024-25. Celkem budeme mít k dispozici stipendia ve výši 40 000 GBP, přičemž bude uděleno 17 stipendií.

Stipendia budou rozdělena na:

 • Dvě (2) stipendia ředitele , každé po 5 000 £, vyhrazená pro vynikající studenty, kteří mohou prokázat příkladné předchozí akademické úspěchy a oddanost svému budoucímu studiu a titulu.
 • Patnáct (15) výroční stipendia, každé po 2 000 GBP, na základě studentů, kteří předložili vynikající osobní prohlášení, která nastiňují jejich závazek k budoucímu studiu a titulu.
  • 10 z našich stipendií ve výši 2 000 GBP bude vyhrazeno pro studenty, kteří se hlásí z Číny (pevnina), Tchaj-wanu, Indonésie, Malajsie, Japonska, Jižní Koreje, Thajska, Ruska, Kazachstánu nebo Nigérie.
  • Zbývající stipendia na 5 výročí jsou otevřena studentům, kteří se hlásí z jakéhokoli regionu.

Žebříčky

 • Warwick je na 10. místě ve Spojeném království, 19. v Evropě a 64. na světě . (2023 QS World Ranking).
 • Univerzita byla uznána jako nejlepší univerzita ve Spojeném království pro kvalitu výuky podle „The Good University Guide“, mezinárodně uznávaného průvodce hodnocením britských univerzit publikovaného „The Sunday Times“.
 • Warwick má 20 předmětů v první desítce (včetně ekonomie, informatiky, obchodních a manažerských studií, politiky a účetnictví a financí) v „The Complete University Guide 2022“.

Místa

 • Coventry

  University of Warwick, Avon Rd, Coventry, United Kingdom, CV4 8UW, Coventry

Otázky