Keystone logo
University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

Úvod

Univerzita v Curychu

Univerzita v Curychu (UZH) je se svými 28 000 zapsanými studenty největší švýcarskou univerzitou. UZH, založená v roce 1833, byla první evropskou univerzitou založenou demokratickým politickým systémem; dnes je UZH jednou z nejvýznamnějších univerzit v německy mluvícím světě. Univerzita, která se skládá ze sedmi fakult pokrývajících přibližně 100 různých oborů, nabízí širokou škálu bakalářských, magisterských a Ph.D. programy. Programy dalšího vzdělávání UZH navíc nabízejí vynikající možnosti učení.

143559_Irchel-005.jpg

Právnická fakulta

Díky mnohaletým zkušenostem LL.M. programy poskytují svým studentům akademické vzdělání na nejvyšší úrovni. Právnická fakulta nabízí nejen nejširší škálu různých specializací ve Švýcarsku, ale také vyniká svou vynikající sítí renomovaných profesorů z celého světa, kteří přednášejí mnoho programů a kurzů.

LL.M. Mezinárodní obchodní právo univerzity v Curychu

LL.M. Mezinárodní obchodní právo univerzity v Curychu nabízí postgraduální kurz související s praxí na nejvyšší úrovni.

Díky pečlivě vybraným oblastem specializace je LL.M. Mezinárodní obchodní právo splňuje právní potřeby globalizovaného obchodního světa a to:

 • Lze dokončit na plný úvazek nebo na základě práce.
 • Excel se svými dlouholetými zkušenostmi.
 • Vyznačuje se vynikající sítí mezinárodně uznávaných lektorů.
 • Nabízí nejširší škálu specializací ve Švýcarsku.
 • Je mezinárodně orientován na cesty do USA, Číny a EU.
 • Nabízí účastníkům vynikající podporu během studia.
 • Podporuje diskusi a diskurz.
 • Podporuje výměnu mezi studenty a učiteli prostřednictvím intenzivních víkendů v seminárních hotelích.
 • Nabízí účastníkům osobní vedení během studijního programu má přístup k nabídkám na univerzitě v Curychu.
 • Zisky z nabídky Evropského institutu na univerzitě v Curychu.

143558_Zentrum_Luftaufnahme_2014_03.jpg

Umístění

Švýcarsko má co nabídnout, pokud jde o kulturní rozmanitost, jazyky, ohromující scenérii a samozřejmě jeho obyvatele. Ve Švýcarsku žije přibližně 8,1 milionu lidí a země má čtyři úřední jazyky: němčinu, francouzštinu, italštinu a rétorománštinu. Švýcarsko se v posledních desetiletích těší ekonomické stabilitě. Navzdory nedostatku přírodních zdrojů ve Švýcarsku a skutečnosti, že švýcarská ekonomika je vysoce závislá na vývozu, je její HDP na obyvatele vyšší než ve většině ostatních průmyslových zemí.

Celkově má švýcarská populace vysokou životní úroveň a Švýcarsko má silnou pověst vysoce kvalitních služeb v mnoha odvětvích, včetně zdravotnictví, průmyslu, veřejné dopravy, vzdělávání atd. Ve zprávě o globální konkurenceschopnosti vydané Světovou ekonomickou Fórum v letech 2015/2016 zaujímá na prvním místě v žebříčku Švýcarsko. „Brainforce“ je vysoce ceněn také ve Švýcarsku, což se odráží ve vedoucí pozici Švýcarska na „European Innovation Union Scoreboard 2016“.

Studentský život

Studovat v Curychu znamená žít ve švýcarském živém a vzrušujícím kulturním hlavním městě. Více než jen obchodní a finanční centrum je Curych také známý jako „malé velké město“. Je to proto, že Curych nabízí všechny výhody městského života a současně atraktivní rekreační zařízení na dosah ruky s úžasně krásným jezerem a blízkými horami.

Vlastnosti kampusu

Lokace

Švýcarsko má co nabídnout, pokud jde o kulturní rozmanitost, jazyky, ohromující scenérie, a, samozřejmě, jeho lidé. Ve Švýcarsku žije přibližně 8,1 milionu lidí a země má čtyři úřední jazyky: němčinu, francouzštinu, italštinu a románštinu. Švýcarsko se v posledních desetiletích těšilo ekonomické stabilitě. Navzdory nedostatku přírodních zdrojů Švýcarska a skutečnosti, že švýcarská ekonomika je velmi závislá na vývozu, je jeho HDP na obyvatele vyšší než ve většině ostatních průmyslových zemí.

Švýcarská populace, celkově, má vysokou životní úroveň a Švýcarsko má silnou pověst vysoce kvalitních služeb v mnoha odvětvích včetně zdravotnictví, průmysl, veřejná doprava, vzdělávání, atd. Ve zprávě o globální konkurenceschopnosti vydané Světovým ekonomickým fórem v letech 2015/2016 je Švýcarsko na prvním místě celkového žebříčku. „Brainforce“ je také vysoce ceněn ve Švýcarsku, což odráží vedoucí postavení Švýcarska na „European Innovation Union Scoreboard 2016“.

Studentský život

Studium v Curychu znamená žít v pulzujícím a vzrušujícím kulturním hlavním městě Švýcarska. Mnohem víc než obchodní a finanční centrum, Curych je také známý jako „malé velké město“. Je to proto, že Curych nabízí všechny výhody městského života a zároveň atraktivní rekreační zařízení na prahu s úžasně krásným jezerem a nedalekými horami.

  Místa

  • Zürich

   LL.M.-Studiengang Internationales Wirtschaftsrecht Universität Zürich Hirschengraben 56

   Otázky