Keystone logo
University of San Diego School of Law

University of San Diego School of Law

University of San Diego School of Law

Úvod

O University of San Diego School of Law

Právnická fakulta University of San Diego (USD) je uznávána pro dokonalost své fakulty, hloubku svých osnov a sílu svých klinických programů. Každý rok USD vzdělává přibližně 900 doktorandů a postgraduálních studentů práv z celých USA a celého světa. Právnická fakulta je nejlépe známá svými nabídkami v oblastech obchodního a korporátního práva, ústavního práva, duševního vlastnictví, mezinárodního práva, veřejného zájmu a daní.

Akademici

Akademické kurzy a programy na University of San Diego School of Law jsou navrženy tak, aby našim studentům a vědcům poskytovaly přísné, komplexní a etické právní školení. Naše nabídka kurzů je rozsáhlá a čerpá od některých z největších právnických myslí a oddaných učitelů současného právního vzdělávání. Díky studijním programům pro ty, kteří vstoupili do právnické profese nebo pro ty, kteří již ve své kariéře dosáhli, je USD School of Law domovem špičkové právnické fakulty, světově proslulých právních klinik a inovativních osnov.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

geopoint
  • School of Law 5998 Alcalá Park, CA 92110-2492, San Diego

Otázky