Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

Úvod

131000_69103_banner.jpg

Naše vysoká škola uměleckých a právnických fakult je živou mezinárodní komunitou více než 1500 postgraduálních studentů. Využíváme vynikající výzkumné zdroje a podpůrné prostředí, které umožňuje vašemu výzkumu vzkvétat. Náš tým akademických a provozních pracovníků, který se nachází v budově Arts v hlavním kampusu Edgbaston, je po ruce, aby vám mohl poskytnout podporu a radu, kdykoli ji budete potřebovat.

Jako vysoká škola máme špičková zařízení, která podporují interakci mezi disciplínami a oblastmi výzkumu, takže budete mezi stejně smýšlejícími lidmi, což vám poskytne stimulaci, podporu a výzvy, které potřebujete k úspěchu.

University of Birmingham

Birmingham se neustále rozvíjí a vyvíjí ve své touze stát se vedoucí globální univerzitou. Toho se dosahuje prostřednictvím naší vyspělé výzkumné moci a dosahu; rozlišovací způsobilost naší výjimečné zkušenosti se studenty; šíře a hloubce akademického portfolia; naší velikosti a rozsahu našich globálních sítí.

Město Birmingham

Birmingham se již netransformuje; je transformována. Díky nezávislým restauracím, obchodům a barům v centru a populárním čtvrtím ve městě je tento nový a pulzující Birmingham zasazen mezi místní trhy, kultovní budovy našeho průmyslového dědictví a moderní architekturu, jako je nová Birminghamská knihovna.

Jak město pokračuje v budování své mladistvé a jedinečné identity, často se otevírají nové bary a obchody. V Birminghamu je tolik rozmanitosti a historie, že to odrážejí obchody, jídlo a místa konání. Staré ikony, jako je Custard Factory, nabízejí alternativní obchody a bary, jen kousek pěšky od slavných birminghamských velkoobchodních trhů s rybami a hadry.

Birminghamská právnická škola

Již téměř století vede Birminghamská právnická škola cestu v právním vzdělávání a výzkumu. Dnes i nadále poskytujeme našim studentům inovativní, náročné a výzkumem orientované vzdělávání.

Birmingham LLM trvá jeden rok (na plný úvazek) nebo dva roky (na částečný úvazek) a zahrnuje studium šesti specializovaných modulů a disertační práce. Uchazeči musí mít dobré vysokoškolské vzdělání v oboru práva nebo rovnocenné.

Birmingham LLM umožňuje studentům sledovat obecnou trasu s úplnou flexibilitou při výběru modulů, nebo se řídit některou z našich specializovaných Pathways . Když se studenti ucházejí o Birmingham LLM, nemusí se rozhodnout, zda se chtějí specializovat v této fázi, protože o specializacích na Pathway lze rozhodnout, jakmile studenti začnou na kurzu.

Shakespearův institut

Shakespeare Institute se sídlem ve Stratfordu nad Avonem je majákem mezinárodního stipendia Shakespeare od svého založení v roce 1951.

University of Birmingham je zapojena do vzrušující spolupráce s Royal Shakespeare Company (RSC). Tento průkopnický projekt je výsledkem dlouhodobého vztahu mezi RSC a Shakespearovým institutem v Birminghamu.

Spolupráce je zakořeněna ve vizi divadla jako strojovny kreativního myšlení a výzkumu, místa pro výměnu uměleckých a akademických znalostí a praxe a sdíleného závazku obohacovat studentské zkušenosti a současná Shakespearova studia.

Naši studenti jsou jádrem spolupráce a jsou povzbuzováni ke studiu a tvorbě divadla v Shakespearově vlastním odvážném duchu. Těží z odborných znalostí umělců a praktiků RSC prostřednictvím inovativních modulů, mistrovských kurzů, workshopů a projektů.

Místa

  • Birmingham

    University of Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  • Birmingham

    Birmingham, Spojené království

    Otázky