Keystone logo
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Úvod

WroclawUni02

Pokud chcete získat více informací o tomto atraktivním studijním programu, proslulé univerzitě ve Vratislavi, pulzujícím městě Vratislavi a vzrušujícím studentském životě, navštivte naši webovou stránku zde.

Univerzita ve Vratislavi má bohatou historii více než tři století. Univerzita založená Leopoldem I. Habsburgem se vyvinula ze skromné školy vedené jezuity v jednu z největších akademických institucí v Polsku. Na začátku 19. století, univerzita měla pět fakult: filozofie, katolická teologie, evangelická teologie, zákon, a medicína. Později byla rozšířena o četné sekce, laboratoře a přírodní muzeum, které existuje dodnes. Dnes je prvním a nejdůležitějším zaměřením Univerzity ve Vratislavi vědecký výzkum. Naši vědci mají četné vazby se svými spolupracovníky z jiných vysokých škol v Polsku a z celého světa. Úspěch našich výzkumníků byl nedávno uznán polskými úřady, které výrazně zvýšily finanční prostředky na vybavení i výzkum na naší univerzitě o 80% ve srovnání s předchozími roky. Akademický inkubátor podnikání je nová jednotka univerzity ve Vratislavi, která má studentům pomoci při zakládání vlastního podnikání poskytováním bezplatného podnikatelského poradenství, pořádáním konferencí, seminářů, dotováním vybraných investic a nabídkou kancelářských prostor. Akademický inkubátor podnikání spolupracuje s technologickým parkem Vratislavi, technologickým centrem s laboratořemi, kancelářskými prostory, konferenčním centrem a moderním multimediálním vybavením. Cílem Technologického parku je vytvořit podmínky pro využití vědeckého a průmyslového potenciálu Vratislavi a regionu a stimulovat průmysl vyspělých technologií. Vratislavská univerzita je hrdá na to, že je jedním z jejích akcionářů. Dnes je univerzita ve Vratislavi největší univerzitou v regionu a vyučuje více než 40 000 studentů a přibližně 1300 doktorandů na 10 fakultách. 9000 studentů absolvuje univerzitu každý rok.

Právnická fakulta, Správa, a ekonomie

Právnická fakulta, Správa, and Economics je jednou z největších v Polsku. Jeho tradice sahá až do pruské právnické školy založené v roce 1811. Více než 12,000 studenti jsou vyučovány na této fakultě 200 učenci a 170 studenti jsou zapsáni do Ph.D. programů. Fakulta nabízí mezinárodní výměnné programy a je hrdá na to, že hostuje mezinárodní studenty z Evropy, Rusko, Kazachstán, a africké země. Studenti se mohou stát členy klubů a společností a účastnit se národních a mezinárodních konferencí a sympozií. Oblasti studia:

 • Právo
 • Administrativa
 • Ekonomika

Výzkum: Oblasti odbornosti zahrnují:

 • Dějiny Polska a polské právo
 • Správní, občanské, trestní, finanční a soukromé právo
 • Mezinárodní a evropské právo
 • Teorie ekonomie

Mezinárodní odkazy: Fakulta má akademická partnerství s přibližně 40 institucemi ve více než 18 zemích po celém světě, počítaje v to:

 • Centrum vysokého školství Hidalgos v Mexiku,
 • Centrum pro ústavní právo Latinské Ameriky v Buenos Aires,
 • Škola německého práva,
 • Postgraduální centrum, Štrasburk
 • CEDIMES Institute, Francie
 • Kurz angličtiny a evropského práva na Cambridge University.

Vybavení: jedna z největších právnických knihoven v Polsku s nejmodernějším vybavením, přednáškové sály, učebny, počítačové laboratoře a studovna s přístupem k internetu a databázím

Místa

 • Wrocław

  Pl. Uniwersytecki 1, 50-137, Wrocław

  Otázky