Keystone logo
University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

Úvod

V roce 1790 přednesl James Wilson, signatář Deklarace nezávislosti, tvůrce ústavy a člen prvního Nejvyššího soudu USA, první přednášky o právu University of Pennsylvania prezidentu Georgovi Washingtonu, všem členům jeho kabinetu. Po tomto příznivém začátku začal Penn nabízet právní program na plný úvazek v roce 1850 pod vedením George Sharswooda, inovátora v právnickém vzdělávání. Od té doby je Penn Law v čele právnického vzdělávání v naší zemi.

Pennovi akademici posiluje vrozená kultura a ekosystém inovací. Pojmenujete to, pokud je to špičkové, má to v rukou fakulta univerzity a studenti. Penn, založený na svobodných uměních a vědách a obohacený o čtyři vysokoškolské a 12 postgraduální školy integrované zdroje, nabízí studentům bezkonkurenční vzdělání informované inkluzivitou, intelektuální přísností, výzkumem a podnětem k vytváření nových znalostí ve prospěch jednotlivců a komunit v svět.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Philadelphia

    Sansom Street,3501, 19104, Philadelphia

    Otázky