Keystone logo
University of New York - Tirana (UNYT) Magistr v mezinárodním a obchodním právu (llm)
University of New York - Tirana (UNYT)

Magistr v mezinárodním a obchodním právu (llm)

Tirana, Albánie

Request duration

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S rostoucím významem světového obchodu a globální komunity se očekává, že ekonomové, obchodní profesionálové a praktikující právníci budou vypadat s přesností a důvěrou
vnitrostátní právní jurisdikce.

Tento program je zaměřen na právní a právní rámec, kterým se řídí mezinárodní společenství, a také na hlavní právní otázky týkající se globálních trhů.

Magisterský titul v mezinárodním a obchodním právu (LLM) univerzity v New Yorku, Tirana ve spolupráci s University of Greenwich (UK) je multidisciplinární program otevřený
jak praktickým právníkům, tak dalším odborníkům z oblasti společenských věd, obchodu a ekonomiky.

LLM byla navržena tak, aby splňovala potřeby široké škály profesionálních postgraduálů ze všech akademických oblastí sociálních věd, včetně ekonomie, obchodu a práva.

Absolventi budou vybaveni dovednostmi potřebnými pro různé kariéry v oblasti mezinárodního práva. Po absolvování budou absolventi schopni:

• Porozumět podstatným právním zásadám ve veřejném mezinárodním a právním řádu;
• Porozumět podstatným právním zásadám ve vybrané oblasti studia nabízené v rámci programu;
• Předložte poznatky a závěry pomocí nezávislého kvantitativního výzkumu.

Struktura programu

Program bude vyučován UNYT výhradně v angličtině, v režimech na plný úvazek (14-18 měsíců) nebo na částečný úvazek (24-30 měsíců). K dispozici budou dva výukové termíny a třetí semestr (včetně léta) bude věnován studentovi, který připravuje disertační práci.

Program byl speciálně navržen pro práci studentů s přednáškami ve večerních hodinách a / nebo přes víkendy. Tato struktura umožňuje rozšiřování kontaktních hodin o šest víkendů na kurz a dává studentům příležitost číst materiály před zahájením výuky a připravit se na více interaktivních zasedání během víkendového kontaktu.

Kromě toho mohou studenti využít příležitosti, aby strávili nejméně jeden týden na Greenwichské univerzitě během studia, aby využili knihovnu Ústavu pokročilých právních studií v Londýně v rámci svého disertačního výzkumu.

Program LLM se skládá ze dvou základních kurzů a jednoho volitelného kurzu vybraného z řady možností (celkem 90 kreditů), jakož i významné výzkumné složky zahrnující disertaci 15 000 slov (60 kreditů) a dvě povinné výzkumné dovednosti / metodologie kurzy (15 kreditů každý).

Výuka a hodnocení

Program zahrnuje kombinaci přednášek a participačních a řešení problémů vedených místními i zahraničními specialisty. Studenti programu mají přístup k interaktivnímu právnímu vzdělávacímu softwaru ak velkému počtu specializovaných práv elektronických práv, jako jsou LexisNexis, Westlaw a Lawtel.

Požadavky na přijetí

• První titul v oboru práva nebo v humanitních a společenských vědách nebo v příbuzných oborech z akreditované instituce
• Úspěšný rozhovor s programovým ředitelem nebo jeho zástupcem, který demonstruje zralost, schopnost a osobní motivaci
• Pokud první jazyk žadatele není angličtina, doklad o způsobilosti v angličtině prostřednictvím uznávané mezinárodní anglické jazykové kvalifikace (počítačové skóre TOEFL 213 / IELTS Level 6.0) nebo jiný důkaz považovaný za vhodný, jako je studium na prvním stupni prostřednictvím angličtiny, atd. U posledně jmenovaných budou kandidáti pohovořeni a mohou být požádáni, aby seděli v diagnostickém testu, který spravuje škola


Finanční pomoc

To je filozofie UNYT, že každý by měl usilovat o dosažení postgraduálního vysokoškolského vzdělání a že žádný student by neměl být odrazován od žádosti pouze na základě ekonomických těžkostí. Tak byl vytvořen plán finanční podpory na podporu potenciálních studentů excelence.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy