Keystone logo
University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

Úvod

JEDNA Z NEJLEPŠÍCH VEŘEJNÝCH ŠKOL V ZEMI, University of Minnesota Law School je lídrem v přípravě studentů na řešení složitých sociálních, ekonomických a obchodních problémů naší doby. Naše výjimečná schopnost, inovativní osnovy a bezkonkurenční možnosti klinického a zážitkového učení připravují studenty na požadavky 21. století.

Vyznačujeme se vzácnou kolegiální kulturou, která klade důraz na týmovou práci, řešení problémů, vedení a přesvědčování. Studenti se učí analyticky myslet, identifikovat klíčový prvek komplexního problému a rozvíjet řešení v reálném světě-dovednosti, které jsou nad rámec právnické fakulty zásadní pro všechny oblasti zaměstnání. Veřejná služba je v našem jádru. Naši studenti to přijímají, naše fakulta a zaměstnanci to posilují a naše komunita z toho těží.

Naše fakulta zahrnuje jedny z nejúspěšnějších a nejproduktivnějších vědců na světě v oblasti obchodního práva, trestního soudnictví, mezinárodního práva a lidských práv a práva, vědy a technologie. Velká a aktivní síť absolventů v partnerských městech a po celém světě dychtí po mentorování, vyučování a přijímání našich studentů.

Místa

  • Minneapolis

    19th Avenue South,229, 55455, Minneapolis

    Otázky