Keystone logo
University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

Úvod

Univerzita v Miami, pozoruhodná cesta z malých počátků k jedné z předních škol v zemi je jedním z fascinujících příběhů právnické výchovy. Škola práva začala s malou třídou absolventů čtrnácti studentů před více než třemi čtvrtěmi stoletími. Ale jeho ambice byly vždy velké a jeho úspěch odpovídal těmto ambicím.

Dnes Miami Law je jednou z předních institucí právnické výchovy. Členové fakulty jsou lídry ve svých odborných a odborných oborech, které těží z vysoce talentovaného a rozmanitého studentského subjektu prostřednictvím bohatých a náročných učebních osnov a širokého spektra možností odborné přípravy. Více než 17 000 absolventů, kteří absolvují praxi v celých Spojených státech a v téměř osmdesáti zemích světa - ve všech oblastech praxe, od firemních záležitostí až po veřejné zájmy, ve velkých firmách, soukromých praxích, vládních službách nebo jako jediní praktici - dokazují vynikající kvalitu vzdělání, které obdrželi.

Úspěch v Miami Law je posílen svou polohou v Miami, branou do Ameriky. Kurikulum je obohaceno příspěvky od advokátů, kteří se zabývají druhem sofistikované právní praxe, kterou požaduje velká městská oblast, která poskytuje vzrušující příležitosti pro aktivní zapojení fakult a studentů prostřednictvím pro bono aktivit a klinických umístění v rámci místní komunity. Imigrace, podnikatelská etika, rasové vztahy a hospodářský rozvoj v globální ekonomice patří mezi současné problémy fakulty UM pracuje se studenty na řešení.

Navíc jedinečná rasová, etnická a jazyková rozmanitost Miami nabízí další výhody, které nejsou k dispozici v jiných oblastech. Metropolitní oblast ztělesňuje druh pluralistického prostředí, které by mohlo v příštích letech charakterizovat hodně USA. Jeho místní ekonomika a společenský život jsou pevně spojeny s mezinárodním obchodem, přistěhovalectvím a cestovním ruchem, čímž zmatená linie mezi místním a mezinárodním způsobem symbolizuje globalizovaný svět. Globalizace Miami má výrazné vymezení sever-jih, ale jeho obchod - podobně jako v Latinské Americe a Karibiku - je spojen s ekonomikami Kanady, Evropy a Asie.

Díky řadě sociálních a vzdělávacích výhod poskytuje Univerzita Miami School of Law nesrovnatelné prostředí pro přípravu studentů na odbornou praxi.

Místa

  • Tampa

    1311 Miller Rd, Coral Gables,, 33146, Tampa

Otázky