Keystone logo
© Eva Dang
University of London LLM

University of London LLM

University of London LLM

Úvod

Získejte cennou kvalifikaci kdekoli na světě

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete získat cennou kvalifikaci z University of London studiem na mezinárodních programech University of London.

University of London International Academy spolupracuje s 11 vysokými školami na londýnské univerzitě, aby nabídla flexibilní a distanční programy na celém světě.

„Setkávat se s podobně smýšlejícími jednotlivci, společně pracovat na problémech, rozšiřovat naše obzory, budovat aspirace a sny - to je neocenitelné.“ Olga Zhukova MBA studentka - Mezinárodní programy na univerzitě v Londýně - jednání o plenárním zasedání MBA.

Globální lídři v distančním vzdělávání

Od svého založení v roce 1858 obohatila University of London International Programs životy tisíců studentů po celém světě. Stal se globálním lídrem v oblasti dálkového studia a flexibilního studia s více než 54 000 studenty ve více než 180 zemích.

Tvar světa

Bývalí studenti a absolventi pomáhali formovat svět. Nejenže překonali mnoho osobních překážek ke studiu, ale také získali Nobelovu cenu, vládnoucí země a napsali literární díla.

Program, který vám vyhovuje

Ať už jste vysokoškolák, nebo profesionál, který chce vzít svou kariéru na další úroveň, mezinárodní programy University of London vám budou vyhovovat.

Můžete si vybrat z více než 100 titulů, diplomů, certifikátů a jednotlivých modulů na bakalářské nebo postgraduální úrovni. Pokud hledáte změnit kariéru, naše flexibilní studijní metody znamenají, že můžete své dovednosti vylepšit, aniž byste se vzdali svého současného zaměstnání.

Vzdálenost, online a flexibilní učení

Pokud chcete získat kvalifikaci, která vám pomůže rozvinout nebo změnit vaši kariéru, nebo pokud se zajímáte o téma, která vás inspiruje, můžeme nabídnout:

  • pružnost
  • studijních materiálů
  • podporu vzdělávání
  • a kvalifikací.

Prozkoumejte tempo, které vám vyhovuje

Nemusíte svůj život držet, abyste mohli studovat. Naše flexibilní studijní období - s možnostmi prezenčního studia nebo studia na částečný úvazek - vám umožní přizpůsobit své studium vašim rodinným a pracovním závazkům.

Studovat, ať jste kdekoli

Pokud cestujete za prací nebo máte v plánu se přestěhovat do zahraničí, nebojte se - můžete si s vámi vzít své studium díky našemu online vzdělávacímu prostředí. Své zkoušky můžete také nastavit na zkušebních střediscích po celém světě.

Místa

  • London

    Student Advice Centre University of London Stewart House 32 Russell Square London WC1B 5DN

    Otázky