Keystone logo
University of Leicester Pracovní právo LLM, PgDip, distanční vzdělávání
University of Leicester

Pracovní právo LLM, PgDip, distanční vzdělávání

Online United Kingdom

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 900 *

Dálkové studium

* toto je celkový poplatek za kurz; tento poplatek zaplatíte kdekoli na světě, kde žijete

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

To je pro vás, pokud... chcete rozvíjet své odborné znalosti a dovednosti v praxi pracovního práva a řízení pracovněprávních vztahů.

Tento titul vám poskytne porozumění britské a evropské pracovní legislativě a judikatuře, které můžete přímo aplikovat na svou kariéru v oblasti lidských zdrojů nebo právní praxe.

Je rozdělena do čtyř širokých tematických oblastí: individuální pracovněprávní vztahy; rovnost v práci; ukončení pracovního poměru a individuální řešení sporů; a klíčová témata pracovního práva. V rámci těchto čtyř oblastí budete kriticky analyzovat rozsah a omezení práva ve vztahu k diskriminaci, získat hlubší pochopení právní úpravy ukončení pracovního poměru, role kolektivního vyjednávání a účasti zaměstnanců na pracovišti a zvážení vlivu lidských práv a mezinárodního pracovního práva na pracovní poměr. Budete zkoumat zákon do hloubky v jeho širším kontextu, abyste určili jeho účinnost na moderním pracovišti, absolvování s komplexním kritickým chápáním pracovního práva relevantního pro vaši kariéru.

Studium distančního vzdělávání vám umožní přizpůsobit vaši práci vašim stávajícím pracovním a rodinným závazkům. Bude vám poskytnuta podpora našich odborných akademických pracovníků v kombinaci s příležitostí setkat se s lektory a kolegy tváří v tvář během našich naplánovaných synchronních výukových akcí, které se konají v pátek a sobotu. Aby byla zajištěna flexibilita, některé synchronní výukové akce budou doručeny v Microsoft Teams, zatímco jiné se budou konat v Leicesteru s možností připojit se k Microsoft Teams. Během těchto synchronních výukových akcí budete mít možnost navštěvovat přednášky a účastnit se případových studií, diskusí, hraní rolí a dalších cvičení.

Jaký je rozdíl?

Pokud si vezmete PgDip, budete se řídit stejnou strukturou kurzu a budete používat stejné materiály kurzu jako LLM, ale nedokončíte disertační práci. Pokud se zaregistrujete na postgraduální diplom a na konci závěrečného modulu máte dostatek průkazů, můžete převést na LLM, zaplatit rozdíl v poplatcích a dokončit disertační práci.

Proč právě Leicester?

 • Buďte hodnoceni pouze v kurzu a máte maximální flexibilitu ke studiu vedle svých dalších závazků.
 • Učte se od uznávaných národních odborníků, kteří jsou předními mysliteli v oboru.
 • Staňte se součástí naší silné a podpůrné komunity distančního vzdělávání a získejte individuální vedení od svého vlastního osobního lektora.
 • Oživte své studijní materiály a vylepšete své učení prostřednictvím interaktivních workshopů, přednášek a tutoriálů na našich volitelných synchronních výukových akcích.

Výuka a učení

Kurz je vyučován nezávislým studiem řízeným distančním studiem kombinovaným se synchronními výukovými akcemi. Synchronní výukové akce jsou živé a navštěvujete současně. Konají se na konci každého studijního období. Některé z nich jsou v současné době dodávány online, zatímco ostatní se konají v Leicesteru s možností připojení na dálku. Přístup k online kurzům je prostřednictvím Microsoft Teams.

Výukové akce jsou volitelné, ale doporučujeme, abyste se zúčastnili alespoň dvou, a důrazně vám doporučujeme, abyste se zúčastnili všech, pokud je to možné. Výukové akce poskytují příležitost komunikovat s lektory a lektory, vložit své znalosti po boku spolužáků v naší komunitě distančního vzdělávání, sdílet svou práci, a zkušenosti s učením, a před odesláním obdržet pokyny k vašemu úkolu. Události vám také mohou pomoci vybudovat síť podobně smýšlejících profesionálů.

Posouzení

Předmět je hodnocen pomocí modulových úkolů a disertační práce (požadavek disertační práce se vztahuje na ty, kteří jsou registrováni na titul LLM).

Osnovy

Přijímací řízení

Stipendia a financování

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • LLM Právo obchodních společností - Na plný úvazek
  • Manchester, Spojené království
  • London, Spojené království
  • + 1 více
 • LLM v oblasti zaměstnanosti, práce a rovnosti
  • Bristol, Spojené království
 • LLM právo obchodních společností - částečný úvazek
  • Online United Kingdom