Keystone logo
University of Law SQE SQE Law Essentials online – na plný úvazek
University of Law SQE

SQE Law Essentials online – na plný úvazek

Online

11 Weeks

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

GBP 3 900

Dálkové studium

Úvod

Začněte svou právnickou cestu s naším novým kurzem SQE Law Essentials, prvním krokem pro absolventy neprávnických oborů, kteří plánují postoupit na SQE1. Tento krátký online kurz vám poskytne úvod do základů právních znalostí požadovaných pro SQE1. To vám umožní postoupit do našeho přípravného kurzu SQE1 (již brzy) a kvalifikovat se jako právní zástupce. Tento kurz podléhá schválení.

Živý kontakt na lektora

Všichni naši lektoři práva jsou kvalifikovaní právníci s reálnými zkušenostmi z praxe, což studentům umožňuje učit se v realistickém, profesionálním a současném kontextu.

Flexibilní online výuka

Studujte, kdy a kde chcete, a získejte přístup ke špičkovým učebním materiálům, včetně našich jedinečných metod online zapojení a bezkonkurenční podpory online lektorů.

80 000 absolventů

Naše rozsáhlá skupina právnických absolventů poskytuje studentům práv a odborníkům vynikající příležitosti k vytváření sítí.

detaily kurzu

Jsme jedním z nejdéle zavedených specializovaných poskytovatelů právního vzdělávání ve Spojeném království s bohatým dědictvím a pověstí v oblasti inovací. Naše dlouholeté zkušenosti se školením více praktikujících právníků ve Spojeném království než na kterékoli jiné právnické fakultě pomohly našim studentům uspět v právu, obchodu, politice a dalších. Věříme ve výcvik studentů pro skutečný svět od chvíle, kdy u nás přijmou místo.

S SQE Law Essentials získáte online podporu a zpětnou vazbu od jednoho z našich odborných právních lektorů. Budete mít přístup k výukovým materiálům světové třídy, včetně našich jedinečných metod online zapojení a bezkonkurenčního dohledu a podpory online lektorů.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Buďte připraveni pokročit ve svém právním vzdělávání a pokračujte ve studiu SQE1.
 • Rozvíjejte dovednosti potřebné k zodpovězení otázek právních znalostí ve stylu SQE1.
 • Rozšiřte své studium pomocí našeho strukturovaného modulárního studijního vzoru, abyste se mohli každý semestr zaměřit na klíčové oblasti, nikoli na všechny na konci kurzu.
 • Učte se pomocí našeho úspěšného a jedinečného vzdělávacího modelu Připravte, Zapojte, Konsolidujte (PEC).
 • Získejte cílenou podporu lektorů od kvalifikovaných právníků s týdenními sezeními vedenými lektory v každém modulu.
 • Užijte si flexibilní studium – vyberte si studium online na plný úvazek nebo online na částečný úvazek.
 • Získejte přístup k našemu týmu Careers a Pro Bono, který tvoří naši oceňovanou službu zaměstnanosti. Váš program Základy zákonů o zaměstnanosti na míru vám pomůže porozumět a rozvíjet klíčové kompetence potřebné pro práci právního zástupce.
 • Spolupracujeme také s více než 90 ze 100 nejlepších advokátních kanceláří.

Struktura kurzu

Akademické moduly

Naučíte se základy sedmi akademických modulů, které budou zahrnuty v hodnocení SQE1 – Fungující právní znalosti (FLK). Ke každému z těchto modulů obdržíte ebook studijní příručku.

 • Anglický právní systém a ústavní právo (včetně zachovaného práva EU)
 • Smlouva
 • Přečin
 • Ústavní a správní právo
 • Trestní právo
 • Zemské právo
 • Trusty

Informace o kurzu

Posouzení

Nejsou žádné zkoušky. Ve čtvrtém týdnu každého semestru jsou uspořádána falešná hodnocení SQE1, která vám pomohou připravit se na požadavky skutečných hodnocení.

Po úspěšném absolvování našich SQE Law Essentials, včetně praktických testů a simulací, získáte osvědčení o absolvování, které vám usnadní postup do naší právní praxe LLM (SQE1&2).

Upozornění: Tento kurz nevede k udělení akademického ocenění.

Struktura

 • Denní studium je dva semestry po pěti týdnech.

Tento kurz zahrnuje pět jednotek samořízeného studia na modul a pět online lekcí dotazů a odpovědí vedených lektorem, které se zaměřují na oblasti obtíží, dobrovolně zadané studenty nebo identifikované analytikou studentů.

Na každou jednotku se bude konat jednohodinová facilitovaná relace lektorů (TRS). Ty se konají každý týden, obvykle během oběda (12:30 - 13:30 čtvrtek a pátek).

Požadavky na kurz

Není vyžadováno žádné. SRA však vyžaduje titul (nebo ekvivalent), aby se mohl kvalifikovat jako právní zástupce.

O Škole

Otázky