Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM právo obchodních společností - plný úvazek
University of Law Online Postgraduate

LLM právo obchodních společností - plný úvazek

Online United Kingdom

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Dálkové studium

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva.

LLM právo obchodních společností - plný úvazek

Online Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený ke zlepšení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento online kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, se zaměřuje konkrétně na rozvoj hlubokých znalostí práva společností v praxi.

Zákon v souvislostech

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve vámi zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway který vám bude vyhovovat a bude splňovat vaše kariérní cíle, ať už jsou jakékoli.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Neprávní studenti musí absolvovat povinnou dvoutýdenní úvodní hodinu zahrnující Klíčové principy anglického právního systému, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

detaily kurzu

LLM Company Law Online je inovativní, flexibilní program určený pro absolventy právnických i neprávnických oborů, kteří by rádi získali základní hluboké znalosti práva obchodních společností v praxi. Ať už máte v plánu vstoupit do globální korporace nebo se prostě chcete dozvědět více o tom, jak korporátní právo funguje v praxi, tento program vám poskytne znalosti, které vám pomohou dosáhnout vašich ambicí.

Tento kurz je poskytován výhradně online. Volby na plný úvazek jsou rozděleny do tří termínů v průběhu jednoho kalendářního roku, zatímco opce na částečný úvazek jsou rozděleny do šesti termínů ve dvou kalendářních letech. Na začátku každého kurzu je online úvod.

Každý vyučovaný modul je poskytován po dobu deseti výukových týdnů s dvouhodinovými workshopy každý týden. Veškerý přípravný materiál, včetně veškerého obsahu přednášek, je poskytován ve virtuálním vzdělávacím prostředí (VLE), stejně jako veškerý konsolidační materiál.

Disertační práce se zpracovává buď ve 3. semestru (prezenční). Před zahájením disertační práce musí být dokončeny všechny vyučované moduly.

Když s námi budete studovat LLM online, budete:

 • Rozšiřte své kariérní obzory s cennou magisterskou kvalifikací ve specializovaných oborech dle vašeho výběru.
 • Naučte se profesionální dovednosti, abyste vynikli před potenciálními zaměstnavateli.
 • Získejte aktuální znalosti práva a praxe ve vámi zvolené oblasti a dopadu tohoto vývoje na obchodní a právní praxi.
 • Získejte individuální podporu tutora a zpětnou vazbu ke své práci od plně kvalifikovaného právníka.
 • Vytvořte portfolio demonstrující právo v praxi.

Oceněný modul pro tento program (Právo obchodních společností v praxi) pokryje oblasti, jako je založení a založení, právní subjektivita, povinnosti ředitelů, mechanismy ochrany menšinových akcionářů, akcie a platební neschopnost. Cílem tohoto modulu je zasadit právo obchodních společností do kontextu a umožnit vám naučit se aplikovat složité teoretické koncepty na reálné situace klientů.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty práv, kteří si chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci v semestru 3, termíny 1 a 2 zahrnují řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Struktura kurzu

Podmínky 1-2 (na plný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Právo obchodních společností v praxi
 • Školení výzkumných metod (pokračuje do 2. pololetí)

Poté si můžete vybrat tři ze seznamu volitelných modulů*, který zahrnuje moduly jako:

 • Corporate Governance a Disruptivní technologie
 • Mezinárodní obchodní právo
 • Mezinárodní správa a řízení společností

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

3. období (na plný úvazek)

 • Disertační práce z práva obchodních společností

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi vámi zvolené odborné oblasti.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu vedle našeho kurzu právní praxe (LPC).

O Škole

Otázky