Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Environmental Law - Part-time
University of Law Online Postgraduate

LLM Environmental Law - Part-time

Online United Kingdom

24 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Dálkové studium

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Podléhá schválení.

LLM právo životního prostředí online - částečný úvazek

Online Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený ke zlepšení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento online kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, se zaměřuje konkrétně na rozvoj hlubokých znalostí práva životního prostředí.

Zákon v souvislostech

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve vámi zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway který vám bude vyhovovat a bude splňovat vaše kariérní cíle, ať už jsou jakékoli.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Neprávní studenti musí absolvovat povinnou dvoutýdenní úvodní hodinu zahrnující Klíčové principy anglického právního systému, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

Struktura kurzu

Termíny 1-4 (částečný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Právo životního prostředí
 • Školení výzkumných metod (sezení v průběhu 1. a 2. semestru / 1-4)

Poté si můžete vybrat tři ze seznamu volitelných modulů*, který zahrnuje moduly jako:

 • Corporate Governance v praxi
 • Mezinárodní obchodní právo
 • Mezinárodní trestní právo
 • Mezinárodní lidská práva

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

Termíny 5-6 (částečný úvazek)

 • Disertační práce z práva životního prostředí

detaily kurzu

Zákon o životním prostředí LLM vám poskytne příležitost prozkoumat problémy související s právem životního prostředí. Prozkoumáte politické a právní otázky týkající se ochrany životního prostředí, politiky změny klimatu, zákona o přírodních zdrojích, environmentální etiky a environmentální spravedlnosti.

Tento kurz je poskytován výhradně online. Volby na plný úvazek jsou rozděleny do tří termínů v průběhu jednoho kalendářního roku, zatímco opce na částečný úvazek jsou rozděleny do šesti termínů ve dvou kalendářních letech. Na začátku každého kurzu je online úvod.

Každý vyučovaný modul je poskytován po dobu deseti výukových týdnů s dvouhodinovými workshopy každý týden. Veškerý přípravný materiál, včetně veškerého obsahu přednášek, je poskytován ve virtuálním vzdělávacím prostředí (VLE), stejně jako veškerý konsolidační materiál.

Disertační práce se zpracovává v podmínkách 5 a 6 (částečný úvazek).

Před zahájením disertační práce musí být dokončeny všechny vyučované moduly.

Když s námi budete studovat LLM online, budete:

 • Rozšiřte své kariérní obzory s cennou magisterskou kvalifikací ve specializovaných oborech dle vašeho výběru.
 • Naučte se profesionální dovednosti, abyste vynikli před potenciálními zaměstnavateli.
 • Získejte aktuální znalosti práva a praxe ve vámi zvolené oblasti a dopadu tohoto vývoje na obchodní a právní praxi.
 • Získejte individuální podporu tutora a zpětnou vazbu ke své práci od plně kvalifikovaného právníka.
 • Vytvořte portfolio demonstrující právo v praxi.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty práv, kteří si chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci v semestru 3, termíny 1 a 2 zahrnují řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi vámi zvolené odborné oblasti.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu vedle našeho kurzu právní praxe (LPC).

O Škole

Otázky