Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Corporate Governance – na plný úvazek
University of Law Online Postgraduate

LLM Corporate Governance – na plný úvazek

Online United Kingdom

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Dálkové studium

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva.

LLM Corporate Governance online – na plný úvazek

Online Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený ke zlepšení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, se zaměřuje konkrétně na rozvoj hlubokých znalostí Corporate Governance v praxi. Pokud máte zájem rozvíjet své dovednosti, abyste lépe pochopili, jak mechanismy, vztahy a procesy korporací ovlivňují jejich fungování a fungování, pak je tento kurz skvělým způsobem, jak zvýšit své zkušenosti a poskytnout vám nástroje k dosažení vašich kariérních ambicí. .

Zákon v souvislostech

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve vámi zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway který vám bude vyhovovat a bude splňovat vaše kariérní cíle, ať už jsou jakékoli.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

detaily kurzu

Tento kurz byl vyvinut, aby podrobně prozkoumal typy pravidel, zásad a kontrol zavedených za účelem určování chování korporace a zamýšleného výsledku těchto opatření. Zahrnuje oblasti, jako jsou modely corporate governance, klasifikace systémů a dopady globální finanční krize. Bude také zahrnovat roli tajemníka společnosti, představenstva, vztah mezi představenstvem a jeho akcionáři, zveřejňování a odpovědnost. Praktický pohled na to, jak identifikovat, nastavit a dodržovat corporate governance, znamená, že budete schopni obohatit své znalosti a dovednosti v této oblasti s podporou zkušených odborníků, kteří mohou demonstrovat příklady ze skutečného života, aby uvedli do kontextu to, co se naučíte.

Tento kurz je poskytován výhradně online. Volby na plný úvazek jsou rozděleny do tří termínů v průběhu jednoho kalendářního roku, zatímco opce na částečný úvazek jsou rozděleny do šesti termínů ve dvou kalendářních letech. Na začátku každého kurzu je online úvod.

Každý vyučovaný modul je poskytován po dobu deseti výukových týdnů s dvouhodinovými workshopy každý týden. Veškerý přípravný materiál, včetně veškerého obsahu přednášek, je poskytován ve virtuálním vzdělávacím prostředí (VLE), stejně jako veškerý konsolidační materiál.

Disertační práce se zpracovává buď v termínu 3 (prezenční), nebo v termínu 5 a 6 (částečný úvazek). Před zahájením disertační práce musí být dokončeny všechny vyučované moduly.

Když u nás budete studovat magisterské studium online, budete:

 • Vyučují odborníci na předmět, bývalí a současní odborníci z praxe a akademici zaměření na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi, nejen na teorii.
 • Profitujte ze strategických partnerství s firmami, regulátory a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právní technologii výběrem studia modulů právní technologie.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost tím, že získáte důležité přenositelné dovednosti a zmapujete svou kariéru s naším kariérním týmem.

Oceněný modul pro tento program (Corporate Governance in Practice) bude také pokrývat roli tajemníka společnosti, představenstva, vztah mezi představenstvem a jeho akcionáři, zveřejňování informací a odpovědnost, aby vám poskytl všeobjímající pohled na mechanika firemního provozu. Cílem tohoto modulu je dát corporate governance do kontextu, což vám umožní naučit se aplikovat komplexní teoretické koncepty na reálné situace klientů.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty práv, kteří si chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci v semestru 3, termíny 1 a 2 zahrnují řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli předpisům ministerstva vnitra nemají studenti, kteří ke studiu u nás potřebují vízum Student Route, povoleno studovat online a mohou si vybrat pouze prezenční vyučovací moduly.

Struktura kurzu

Termíny 1-2 (na plný úvazek) nebo 1-4 (na částečný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Corporate Governance v praxi
 • Školení výzkumných metod (sezení v průběhu 1. a 2. období)

Poté si můžete vybrat tři ze seznamu volitelných modulů*, který zahrnuje moduly jako:

 • Právo společností a dodržování předpisů
 • Mezinárodní obchodní právo
 • Mezinárodní správa a řízení společností

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

Semestr 3 (na plný úvazek) nebo 5-6 (na částečný úvazek)

 • Disertační práce v Corporate Governance

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi vámi zvolené odborné oblasti.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Neprávní studenti musí absolvovat povinnou dvoutýdenní úvodní hodinu zahrnující Klíčové principy anglického právního systému, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu vedle našeho kurzu právní praxe (LPC).

O Škole

Otázky