Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Corporate Governance Grad: CG - Na plný úvazek
University of Law Online Postgraduate

LLM Corporate Governance Grad: CG - Na plný úvazek

Online United Kingdom

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Dálkové studium

Úvod

Náš LLM Corporate Governance Grad: CG je akreditován Institutem Chartered Governance Institute (CGI, dříve známý jako Institut pro autorizované tajemníky a správce nebo ICSA) a je mapován do nového sylabu kvalifikačního programu Chartered Governance. Studenti, kteří úspěšně dokončí toto magisterské ocenění, mají také nárok na členství v GradCG.

LLM Corporate Governance Grad: CG - Na plný úvazek

Online Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený ke zlepšení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. LLM Corporate Governance Grad CG je inovativní, flexibilní program určený pro právnické i neprávnické absolventy, kteří by chtěli pokročit ve své kariéře tím, že získají základní hloubkové znalosti Corporate Governance v praxi.

Upozornění: tento program byl dříve znám jako LLM Corporate Governance Grad ICSA před změnou názvu CGI, ke které došlo 16. září 2019.

Zákon v souvislostech

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve vámi zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

Členství v GradCG

Po úspěšném absolvování a pracovních zkušenostech budete mít nárok na členství v GradCG a budete moci požádat, abyste se stali plně autorizovaným členem CGI.

detaily kurzu

Program LLM Corporate Governance Grad CG Online se liší od našich ostatních magisterských ocenění v oblasti corporate governance. Je akreditován Chartered Governance Institute UK & Ireland (CGI, dříve známý jako Institute for Chartered Secretaries and Administrators nebo ICSA) a je mapován do nového sylabu Chartered Governance Qualifying Programme. To znamená, že existuje definovaný sylabus, který musíte splnit, abyste úspěšně absolvovali program. Po úspěšném dokončení a kromě vašeho LLM budete mít nárok na členství v Grad CG. Jakmile získáte dostatek relevantních pracovních zkušeností, budete se moci ucházet o to, abyste se stali plně autorizovaným členem CGI.

Tento kurz byl vyvinut, aby podrobně prozkoumal typy pravidel, zásad a kontrol zavedených za účelem určování chování korporace a zamýšleného výsledku těchto opatření. Zahrnuje oblasti, jako jsou modely corporate governance, klasifikace systémů a dopady globální finanční krize. Bude také zahrnovat roli tajemníka společnosti, představenstva, vztah mezi představenstvem a jeho akcionáři, zveřejňování a odpovědnost.

Tento kurz je poskytován výhradně online. Volby na plný úvazek jsou rozděleny do tří termínů v průběhu jednoho kalendářního roku, zatímco opce na částečný úvazek jsou rozděleny do šesti termínů ve dvou kalendářních letech. Na začátku každého kurzu je online úvod.

Každý vyučovaný modul je poskytován po dobu deseti výukových týdnů s dvouhodinovými workshopy každý týden. Veškerý přípravný materiál, včetně veškerého obsahu přednášek, je poskytován ve virtuálním vzdělávacím prostředí (VLE), stejně jako veškerý konsolidační materiál.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty práv, kteří si chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli předpisům ministerstva vnitra nemají studenti, kteří ke studiu u nás potřebují vízum Student Route, povoleno studovat online a mohou si vybrat pouze prezenční vyučovací moduly.

Struktura kurzu

Podmínky 1-2 (na plný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Corporate Governance v praxi
 • Školení výzkumných metod (sezení v průběhu 1. a 2. období)
 • Dynamika a strategie desky
 • Právo společností a dodržování předpisů
 • Finance, účetnictví a řízení rizik

3. období (na plný úvazek)

 • Disertační práce v Corporate Governance

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi vámi zvolené odborné oblasti.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Požadavky na kurz

Britské vstupní požadavky

 • Studenti by měli mít bakalářský titul ve Spojeném království v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci.
 • Povinná dvoutýdenní adaptace je vyžadována pro všechny studenty, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování některého z:
 • LLB nebo ekvivalent; nebo
 • Minimálně 3 právní moduly v hodnotě alespoň 80 QCF kreditů, které musí obsahovat;
  • Anglický právní systém
  • Smluvní právo
  • Právo deliktu

Požadavky na anglický jazyk pro žadatele, jejichž prvním jazykem není angličtina

 • Úroveň angličtiny ekvivalentní IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimálně 6.0 v každé složce.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu vedle našeho kurzu právní praxe (LPC).

O Škole

Otázky