Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM bankovnictví a dluhové financování – plný úvazek
University of Law Online Postgraduate

LLM bankovnictví a dluhové financování – plný úvazek

Online United Kingdom

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 9 500 *

Dálkové studium

* Spojené království/mezinárodní

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Studujte tváří v tvář nebo online.

LLM bankovnictví a dluhové financování online

Master of Laws (LLM) Banking and Debt Finance je postgraduální titul určený k posílení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento online kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, vám poskytne dovednosti, jak zlepšit svou kariéru v bankovnictví nebo financích.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Neprávní studenti musí absolvovat povinnou dvoutýdenní úvodní lekci zahrnující klíčové principy anglického právního systému, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

Struktura kurzu

Podmínky 1 a 2 (na plný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Bankovnictví a dluhové financování
 • Školení výzkumných metod (sezení po dobu 1 a 2)

Poté si můžete vybrat tři* ze seznamu volitelných modulů, který obsahuje moduly jako:

 • Soulad a regulace
 • Finance, účetnictví a řízení rizik
 • Corporate Governance v praxi

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

3. období (na plný úvazek)

 • Disertační práce v bankovnictví a dluhové financování

detaily kurzu

LLM Banking and Debt Finance Online je inovativní, flexibilní program, který vám poskytne hluboké znalosti bankovnictví a dluhového financování v praxi, včetně schopnosti aplikovat složitá právní pravidla na problémy reálného světa. Budete mít příležitost prozkoumat regulaci bank se zaměřením na řízení rizik a také vztah mezi bankami a jejich zákazníky podle anglického práva.

Tento kurz je poskytován výhradně online. Volby na plný úvazek jsou rozděleny do tří období v průběhu jednoho kalendářního roku, zatímco opce na částečný úvazek jsou rozděleny do šesti období ve dvou kalendářních letech. Na začátku každého kurzu je online úvod.

Každý vyučovaný modul je poskytován po dobu deseti výukových týdnů s dvouhodinovými workshopy každý týden. Veškerý přípravný materiál, včetně obsahu přednášek, je poskytován ve virtuálním vzdělávacím prostředí (VLE), stejně jako veškerý konsolidační materiál.

Disertační práce se zpracovává buď v termínu 3 (prezenční) nebo v termínu 5 a 6 (částečný úvazek). Před zahájením disertační práce musí být dokončeny všechny vyučované moduly.

Když u nás budete studovat LLM bankovnictví a dluhové financování, budete:

 • Vyučují odborníci na předmět, bývalí a současní odborníci z praxe a akademici zaměření na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi, nejen na teorii.
 • Využijte výhod strategických partnerství s firmami, regulátory a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právní technologii výběrem studia modulů právní technologie.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost tím, že získáte důležité přenositelné dovednosti a zmapujete svou kariéru s naším kariérním týmem.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty, kteří si chtějí zopakovat základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci, budete v prvních semestrech studovat řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast na jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi specializované oblasti bankovnictví a dluhového financování.

Struktura

Kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

O Škole

Otázky