Keystone logo
© BIMM University
University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

Úvod

Univerzita práva je jednou z nejdéle zřízených specializovaných poskytovatelů právnické výchovy ve Velké Británii. Můžeme vystopovat svůj původ až do roku 1876 s vytvořením přední výukové firmy Gibson

Díky bohatému dědictví a pověsti inovací a současným výukovým praktikám se neustále soustředíme na rozvoj těch nejlepších právních myšlenek.

Co nás odlišuje

To, co nás opravdu odděluje od jiných vysokých škol, je vedoucím principem, že současní a budoucí právníci, které učíme, by se měli jen naučit v realistickém, profesionálním a současném kontextu s velkým množstvím praktického a interaktivního zapojení. Proto udržujeme naše kontaktní časy vysoké a naše výukové skupiny jsou malé.

Inovační a současné vyučovací praxe

Všechny naše kurzy - od našich vysokoškolských práv k našim post-postgraduálním kurzům a programům profesního rozvoje - jsou navrženy s jedinečným, rozmanitým a inovativním přístupem k učení, který je prokazatelně dodáván samostatným právníkům, kteří mohou soutěžit v rychle se měnícím světě právních služeb. Naše kurzy jsou zaměřeny na rozvoj dovedností v oblasti řešení problémů, zvážení argumentů, kritického myšlení a obchodního povědomí. Jsou navrženy tak, aby vás připravily na skutečné výzvy pracovního světa.

Výkonná připojení

Naše špičkové výsledky v oblasti učení a vývoje nám pomohly vytvořit celosvětové spojení na trhu právních služeb. To je důvod, proč mnoho předních světových advokátních kanceláří pracuje výhradně s námi na rozvoji svých lidí a proč se zákonní zaměstnavatelé všech typů chtějí setkat s našimi studenty. To je také důvod, proč právnické školy a profesní organizace po celém světě rozhodnou vstoupit do strategických aliancí s námi.

Pochopení zákona

Univerzita práva je mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti práva. Spíše než zaměřit se na akademický výzkum, naším cílem je být myšlenkou vůdce v otázkách, které jsou důležité pro advokacii a další generaci praktikujících právníků. Naše kurzy se podrobně zabývají klíčovými oblastmi práva a poskytují širší přehled o právním systému, aby lépe kontextualizovali to, co se naučíme.

Nejzkušenější lektoři

Více než 250 našich lektorů jsou kvalifikovaní právníci, mnozí stále v praxi a všichni mají rozsáhlé praktické zkušenosti, které jsou schopni předat našim studentům. Tento proces usnadňujeme vysokou úrovní kontaktního času mezi studenty a učitelem a malými velikostmi tříd - což je jeden z důvodů, proč mnoho právnických firem trvá na tom, aby s námi studovali.

Zaměřeno na zaměstnatelnost

Zaměřujeme se výhradně na praktická školení a poskytujeme studentům přístup k naší vedoucí pozici na trhu právních služeb a databázi volných pracovních míst, jakmile u nás přijmou místo. Studenti také těží z našich průkopnických a oceněných pro bono programů, které jim umožňují získat cenné pracovní zkušenosti tím, že pomáhají skutečným klientům z místní komunity.

Rozšíření přístupu

Bereme svou odpovědnost za to, že vážně rozšíříme přístup k právnické profesi, a nabízíme širokou škálu stipendií, abychom pomohli talentovaným studentům Právnické fakulty financovat jejich právní vzdělávání a dosáhnout jejich profesních ambicí.

Místa

  • London

    London, Spojené království

    Otázky