Keystone logo
University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law LLM - Koncentrace práva duševního vlastnictví a technologie
University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

LLM - Koncentrace práva duševního vlastnictví a technologie

Champaign, Spojené státy americké

2 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline *

Aug 2024

USD 49 500 **

Na kampusu

* žádosti jsou přijímány průběžně po celý rok; právnická fakulta bude pokračovat v posuzování přihlášek, dokud nebude třída plná

** Akademický rok 2021-22

Úvod

Program Illinois LLM - Intellectual Property & Technology Law Concentration Program je navržen tak, aby připravil studenty s předchozím právním vzděláním nebo bez něj, aby vynikli ve své profesní kariéře.

Zahraničně vzdělaní studenti v programu LLM - Intellectual Property & Technology Law Concentration Program jsou seznámeni s americkým právním systémem a poskytli příležitost specializovat se na vlastní oblast akademického nebo profesního zájmu.

Právníci vyškolení v USA mohou také zlepšit své právní znalosti, aby splnili své profesní a kariérní cíle v programu LLM - Koncentrační zákon o duševním vlastnictví a technologii.

Způsobilost pro advokátní zkoušku

Úřad pro absolventy a mezinárodní programy nabízí podporu studentům, kteří mají zájem skládat americké advokátní zkoušky, a pracuje s jednotlivci, aby určil jejich způsobilost a požadavky, které musí splnit. Přestože pro přijetí do programu Illinois LLM není vyžadován bakalářský titul z práva, uchazeči bez bakalářského titulu by si měli být vědomi toho, že se nemusí kvalifikovat ke složení advokátní zkoušky ve Spojených státech, a to ani po absolvování Illinois LLM.

Flexibilní možnosti studia

  • Možnost dvou nebo tří semestrů: Studenti se mohou rozhodnout dokončit titul LLM ve dvou nebo třech semestrech. Volitelný třetí semestr může studentovi poskytnout čas na zapojení se do intenzivnějšího studijního programu, větší možnosti stáží a další čas na studium na advokátní zkoušce.
  • Možnost podzimního nebo jarního startu: Chcete -li studentům nabídnout další flexibilitu, může být program LLM zahájen buď v podzimním semestru (srpen), nebo v jarním semestru (leden).

Funkce

  • Různé perspektivy: Vysoká škola práva pravidelně vítá studenty z více než 25 různých zemí s různou úrovní odborné praxe. Komunita University of Illinois at Urbana-Champaign má více než 10 000 zahraničních studentů z více než 110 různých zemí.
  • Obohacení: Vysoká škola práva a studentské organizace pořádají každoročně četné akce s akademiky a veřejnými činiteli z celého USA a světa, od kterých se studenti mohou učit a zapojit se do nich.
  • Individualizované poradenství: Studentům je poskytováno individuální poradenství a poradenství, které jim pomáhá při plánování kariéry, akademickém úspěchu a způsobilosti advokátů.
  • Smíšené třídy: Sdílení tříd a interakce se studenty JD jsou charakteristickými znaky programu Illinois LLM. Ve třídách s vysokým počtem studentů LLM jsou asistenti pedagoga přiděleni k poskytování další podpory.
  • Networking: Když přijdete do Illinois Law, stanete se součástí rodiny, která zahrnuje více než 11 000 absolventů College of Law a více než 470 000 žijících absolventů University of Illinois v Urbana-Champaign.
  • Champaign-Urbana: Champaign-Urbana (CU) je díky svému velkoměstskému vybavení a přesto dostupnosti pro malé město živým a extrémně cenově dostupným univerzitním městem s živou kulturní scénou, bezplatnou veřejnou dopravou pro studenty, širokou nabídkou restaurací a mnoha dalšími. sportovní příležitosti.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky