Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

Úvod

Vysoká škola práva v Illinois je jednou z nejstarších právnických škol v zemi, má vlivnou fakultu, inteligentní a vysokoškolský studentský sbor a silnou síť absolventů.

Studenti

Studenti práv z Illinois jsou talentovaní a ambiciózní, akademicky silní, stejně jako geograficky a zkušenostně různorodí. Jsou soutěživí, ale kolegiální a kladou velký důraz na týmovou práci. Mnozí se aktivně zapojují do řady příležitostí dostupných mimo třídu. College of Law pravidelně vítá studenty z více než 25 různých zemí s různou úrovní odborných zkušeností. Komunita University of Illinois v Urbana-Champaign má více než 10 000 zahraničních studentů z více než 110 různých zemí.

Fakulta

Právnická fakulta University of Illinois má dlouhou a uznávanou tradici rozvoje stipendia a výzkumu, školení studentů ve znalostech, dovednostech a temperamentu k dosažení profesionální dokonalosti a vedení a hledání prospěšné změny v právu a společnosti. Oni jsou:

 • Lídři v oboru
 • Uznávaní učitelé
 • Interdisciplinární odborníci
 • Zavázala se k veřejné angažovanosti

Program LLM

Illinois LLM program je navržen tak, aby připravil studenty s nebo bez jakéhokoli předchozího právního školení, aby vynikli ve své profesionální kariéře. Zahraničně vzdělaní studenti programu LLM jsou seznámeni s právním systémem USA a mají příležitost se specializovat na svou vlastní oblast akademického nebo profesního zájmu. Právníci vyškolení v USA mohou také zlepšit své právní znalosti, aby splnili své profesní a kariérní cíle v programu LLM.

Níže se dozvíte více o programu LLM a o tom, čím jsme jedineční:

Flexibilní možnosti studia

Studenti se mohou rozhodnout dokončit titul LLM ve dvou nebo třech semestrech. Volitelný třetí semestr může studentovi poskytnout čas na zapojení se do intenzivnějšího studijního programu, větší možnosti stáží a další čas na studium na advokátní zkoušce.

Aby byl studentům nabídnuta další flexibilita, může být program LLM zahájen buď v podzimním semestru (srpen), nebo v jarním semestru (leden).

Přizpůsobitelné osnovy

Studenti absolvují celkem 32 kreditních hodin (obvykle osm kurzů) pro stupeň LLM. Pouze se dvěma povinnými kurzy (pro studenty s JD z právnické fakulty s akreditací ABA) si studenti mohou přizpůsobit svůj program LLM tak, aby vyhovoval jejich akademickým nebo profesním potřebám, a vybrat si z více než 100 kurzů nabízených na College of Law každý rok. . Studenti se mohou rozhodnout přidat koncentraci do svého programu LLM a studenti se zájmem o učení napříč obory mohou požádat o schválení absolvovat vybraný počet kurzů University of Illinois mimo College of Law.

Způsobilost pro advokátní zkoušku

Úřad pro absolventy a mezinárodní programy nabízí podporu studentům, kteří mají zájem skládat americké advokátní zkoušky, a pracuje s jednotlivci, aby určil jejich způsobilost a požadavky, které musí splnit. Přestože pro přijetí do programu Illinois LLM není vyžadován bakalářský titul z práva, uchazeči bez bakalářského titulu by si měli být vědomi toho, že se nemusí kvalifikovat ke složení advokátní zkoušky ve Spojených státech, a to ani po absolvování Illinois LLM.

Individuální poradenství

Studentům je poskytováno individuální poradenství a poradenství, které jim pomůže při plánování kariéry, akademickém úspěchu a způsobilosti advokátů.

University of Illinois

Od svého založení v roce 1867 si University of Illinois v Urbana-Champaign vydobyla pověst světového lídra ve výzkumu, výuce a zapojení veřejnosti. S naším dědictvím pozemkových grantů jako základem jsme průkopníkem inovativního výzkumu, který řeší globální problémy a rozšiřuje lidské zkušenosti. Naše transformační zkušenosti s učením, ve třídě i mimo ni, jsou navrženy tak, aby produkovaly absolventy, kteří chtějí mít významný společenský dopad.

Vlastnosti kampusu

Vybavení

Budova College of Law je třípatrový objekt o rozloze zhruba 160 000 čtverečních stop, který se nachází v kampusu vlajkové lodi University of Illinois v Champaign-Urbana, Illinois. V budově se nachází posluchárna, soudní síň, pět učeben, čtyři seminární místnosti, klinické a zážitkové učební prostory, knihkupectví, kavárna a dva prostory pro setkávání studentů. V budově zákona se také nachází 58 000 čtverečních stop Albert E. Jenner, Jr. Memorial Library, která nabízí prostornou čítárnu, prostory pro spolupráci studentů, tiché studovny a učebnu/konferenční místnost.

Život v Champaign-Urbana

Champaign-Urbana se svou velkoměstskou vybaveností a zároveň dostupností do malého města je pulzujícím a cenově dostupným univerzitním městem s živou kulturní scénou, bezplatnou veřejnou dopravou pro studenty, širokou nabídkou restaurací a četnými sportovními příležitostmi. Oblast Champaign-Urbana, uznávaná jako jedno z nejlepších univerzitních měst v Americe, oplývá možnostmi, od návštěvy představení v uznávaném Krannert Center for the Performing Arts a sledování sportovních událostí Big Ten až po účast na mnoha dalších místních akcích, jako je např. jako Illinois Marathon , filmový festival Ebertfest , Urbana's Market na farmářském trhu Square nebo hudební akce Friday Night Live v centru města Champaign. V kampusu i mimo něj jsou Champaign a Urbana plné parků, sportovních zařízení , zelených ploch, cyklistických a pěších stezek a dalších příležitostí pro vnitřní i venkovní rekreaci.

  Přijímací řízení

  Platí požadavky na přijetí na Graduate College a požadavky na znalost anglického jazyka. Studenti nejsou povinni absolvovat obecnou zkoušku Graduate Record Examination (GRE). Studenti jsou přijímáni individuálně na základě posudku dosažených výsledků s důrazem na studijní výsledky.

  Požadavky na aplikaci

  • Dokončená přihláška
  • Životopis
  • Prohlášení o účelu
  • Ověřené přepisy a pověření
  • Jeden referenční dopis
  • Skóre TOEFL nebo IELTS nahlášené z ETS nebo IELTS (nebo skóre testu Duolingo English od 1. února 2020 do 1. srpna 2023), je-li to relevantní

  Mezinárodní žadatelé

  Všichni mezinárodní uchazeči o titul jsou povinni předložit výsledky TOEFL nebo IELTS nebo Duolingo jako důkaz znalosti angličtiny, pokud nemají nárok na výjimku. Oficiální výsledky musí být předloženy přímo od testovací agentury. Všechna skóre musí být datována do dvou let od začátku navrhovaného přijímacího období.

  Test znalosti angličtinyMinimum pro přijetí s omezeným statusemMinimum pro přijetí do plného stavu
  TOEFL IBT80103
  IELTS (akademická zkouška)6.57.5
  DUOLINGO (pouze testy provedené mezi 1. únorem 2020 a 1. srpnem 2023)115135

  Místa

  • Champaign

   504 East Pennsylvania Avenue, 61820, Champaign

  Otázky