Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Úvod

O UH Mānoa

Společnost byla založena v roce 1907 a univerzita v Hawai'i v Mānoa (UH Mānoa) je vlajkovým areálem univerzity Havajského systému. Cíl výběru, studenti a fakulty pocházejí z celého národa a světa, aby využili jedinečných možností výzkumu UH Mānoa, různorodého společenství, atletický program Divize I na celostátní úrovni a krásnou krajinu. Důsledně hodnocené "nejlepší hodnotou" mezi americkými vysokými školami a vysokými školami, naši studenti získají silné vzdělání za přijatelnou cenu.

77127_waikiki-beach-581102_640.jpg

O Honolulu, HI

Honolulu je největším městem ve státě Hawai'i a také domovem státu Capitol. Honolulu, což znamená "chráněný přístav" nebo "chráněný záliv", se předpokládá, že byl založen již před 2000 lety. Město bylo pevně založeno jako hlavní centrum pro havajské ostrovy do poloviny 1800s. Hawai'i se stal stát Aloha v roce 1959, kdy byl formálně přijat do Unie jako 50. stát.

Dnes je Honolulu jedním z nejbezpečnějších měst v Americe s mnoha jedinečnými rysy a charakteristikami. Je domovem jediného královského paláce v Americe a je známá svým tropickým klimatem, svěží zelení, rozmanitým obyvatelstvem a komunitním duchem známým jako aloha.

77128_hawaiian-hula-dancers-377653_640.jpg

Naše mise

William S. Richardson School of Law je společné, multikulturní společenství, které připravuje studenty na dokonalost v praxi práva a související kariéry, které prosazují spravedlnost a právní stát.

Vyvíjíme vysoce kvalifikované, etické profesionály prostřednictvím špičkové kvality výuky, stipendií a veřejných služeb.

Rozvíjíme rozmanitost a hodnoty Hawai'i a uznáváme zvláštní zodpovědnost za náš stát a Tichomoří.

Vedeme v oblasti životního prostředí, native havajské právo a tichomořské a asijské právní studia.

77129_honolulu-1124096_640.jpg

Akreditace

Právnická fakulta William S. Richardson na univerzitě v Hawai'i v Mānoa byla od roku 1982 akreditována Radou odboru právního vzdělávání a přijímání v advokátní komoře Americké advokátní komory. Je možné kontaktovat sekci právního vzdělávání na adrese 321 North Clark Street, Chicago, IL 60610 nebo telefonicky na (312) 988-6738. Právnická fakulta je od roku 1989 členem Asociace amerických právnických škol (AALS).

Místa

  • Honolulu

    Dole Street,2515, 96822, Honolulu

    Otázky