Keystone logo
University of Eastern Finland

University of Eastern Finland

University of Eastern Finland

Úvod

Vítejte v University of Eastern Finland !

University of Eastern Finland (UEF) je nejvíce multidisciplinární univerzita ve Finsku. Náš vysoký standard interdisciplinárního výzkumu a vzdělávání reaguje na globální výzvy a buduje udržitelnou budoucnost. Náš výzkum se v několika oborech řadí mezi nejlepší na světě. Nabízíme vzdělání v téměř 100 hlavních předmětech a školíme odborníky pro měnící se potřeby trhu práce zítřka.

Naše profilové oblasti ve výzkumu a vzdělávání jsou:

-Stárnutí, životní styl a zdraví

-Změna životního prostředí a udržitelné využívání přírodních zdrojů

-Kulturní setkání, mobility a hranice

-Diverzifikace učení a interakce

Jsme vyhledávaným místem ke studiu díky naší výuce založené na nejnovějších výzkumech a naší rozmanité akademické nabídce, stejně jako našim flexibilním studijním příležitostem a našemu výběru vedlejších předmětů volně dostupných studentům. Jsme průkopníky neustálého vzdělávání.

Jádrem našich aktivit jsou studenti, procesy učení na vysoké úrovni a pohoda studentů. Našim studentům nabízíme inspirativní, otevřená a neustále se vyvíjející výuková prostředí: pohodlná řešení zařízení a moderní digitální prostředí podporují učení.

Na UEF máme také rozsáhlé mezinárodní vztahy a jsme zapojeni do několika mezinárodních sítí jako naši pedagogičtí a výzkumní pracovníci a studenti se účastní různých programů. Kromě toho jsme uzavřeli bilaterální dohody o spolupráci s přibližně 100 mezinárodními univerzitami.

Naše kampusy se nacházejí ve městech Joensuu a Kuopio. Jsme domovem přibližně 15 500 studentů a 2 700 zaměstnanců.

Místa

 • Joensuu

  Yliopistokatu 2 P.O.Box 111, FI-80101, Joensuu

  • Kuopio

   Yliopistonranta,1, 70210, Kuopio

   Otázky