Keystone logo
University of Dundee

University of Dundee

University of Dundee

Úvod

Objevte svou budoucnost a otevřete svou mysl vzrušujícím příležitostem, které na vás čekají na jedné z nejdynamičtějších a nejživějších univerzit ve Spojeném království. Samostatný kampus University of Dundee je vaším domovem daleko od domova v kompaktním, přátelském a rozmanitém městě, které nabízí vše, co najdete ve velkém městě.

Dundee přetéká uměním a kulturou, a proto není překvapením, že nás GQ nazval 'nejúžasnějším malým městem Británie'. Dundee je také jediným městem designu ve Spojeném království UNESCO a naše pověst kreativního centra roste. Můžete být v centru toho na naší univerzitě.

Studovat s námi

S více než 500 kurzy dostupnými na University of Dundee jsme si jisti, že najdete perfektní kurz, který bude vyhovovat vašim zájmům, vášním a kariérním cílům. Studujte v prvotřídních zařízeních, která vás povzbudí k přemýšlení mimo krabici a budou mít pozitivní dopad na svět kolem vás.

Od vědy a medicíny po umění, design, inženýrství, obchod, právo a mnoho dalších. Naše kurzy vám umožní vybudovat jedinečný flexibilní titul podle vašich aspirací a konkrétních kariérních cílů.

Vlastnosti kampusu

Studentský život v Dundee

Setkání s celoživotními přáteli a zkoušení nových zkušeností hraje ve studentském životě obrovskou roli. Rozšiřte svůj společenský kruh na University of Dundee pomocí společností, klubů, sportů a mnoha akcí, které vylepší váš studentský zážitek. Pulzující noční život, hospody, kluby, koktejlové bary a restaurace v Dundee poskytnou každému něco.

Máme více než 240 společností a klubů, které uspokojí všechny vaše zájmy a vášně. Od společenských tanců a salsy po veslování, surfování a další!

1 ze 7 lidí v Dundee jsou studenti, což vytváří rušnou studentskou komunitu v srdci města.

Stěhování do nového města nebo země může být skličující, ale na University of Dundee poskytujeme podporu a vedení, které vám pomůže přejít do univerzitního života a dosáhnout vašich vzdělávacích cílů. Naše podpůrné služby a zaměstnanci jsou připraveni pomoci, ať už jde o praktickou, osobní, zdravotní, akademickou nebo finanční podporu. Nabízíme také kariérní poradenství od prvního dne až po ukončení studia.

Naše studentské ubytování na University of Dundee se skládá z přibližně 250 samostatných bytů pro pět až deset studentů. Všechny pokoje jsou pro jednu osobu, s vlastní sprchou a toaletou.

Každý byt má vlastní dobře vybavenou kuchyň, jídelnu a obývací prostor s přístupem k univerzitnímu rychlému Wi-Fi.

Asociace studentů univerzity Dundee (DUSA) leží v srdci kampusu, stejně jako všechny dobré odbory nabízí více než jen podporu, můžete zde najít místa pro jídlo a pití a supermarket. Nedaleko najdete naše Sportovní centrum s tělocvičnou a sportovními halami a knihovnou.

Naše ubytování je obvykle v docházkové vzdálenosti od našeho hlavního kampusu. Pokud se přihlásíte jako vysokoškolský student před uzávěrkou, je vám zaručeno, že vám bude nabídnut pokoj (platí smluvní podmínky).

  Stipendia a financování

  Chápeme, že studium ve Spojeném království může být velkým finančním závazkem a chceme vám pomoci. Proto nabízíme řadu stipendijních příležitostí pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat na University of Dundee , včetně stipendia Global Excellence Scholarship ve výši 5 000 GBP, které je automaticky udělováno našim nejinspirativnějším uchazečům. Naše stipendia se liší region od regionu, na naše webové stránky se můžete podívat, jak na ně máte nárok, a dozvědět se více.

  Žebříčky

  Daily Mail University Guide 2024

  University of Dundee se umístila na 26. místě ve Spojeném království v roce 2024 Daily Mail University Guide.

  Průvodce Sunday Times Good University 2024

  Dobrý univerzitní průvodce The Times & The Sunday Times

  Dundee se v jejich Good University Guide 2024 umístil na 33. místě v ligových tabulkách The Times a Sunday Times.

  Zpráva Gateways to Growth Entrepreneurial Impact Report 2023

  University of Dundee byla společností Octopus Ventures jmenována nejlepší univerzitou ve Spojeném království pro rozvoj podniků spinout.

  Kompletní průvodce univerzitou 2024

  University of Dundee se umístila na 4. místě ve Skotsku, pokud jde o absolventy.

  Herald Higher Education Awards 2023

  University of Dundee byla jmenována nejlepší skotskou univerzitou na The Herald Higher Education Awards.

  QS World University Rankings by Subject

  University of Dundee byla v nově zveřejněném hodnocení QS World University Rankings by Subject 2022 uznána jako „globální centrum excelence pro vědy o živé přírodě a lékařství“.

  StudentCrowd

  V 5 nejlepších skotských univerzitách StudentCrowd 2022 jsme se umístili na prvním místě

  QS Rankings 2022

  University of Dundee získala 5hvězdičkové hodnocení od QS Quacquarelli Symonds, mezinárodního specialisty na vysokoškolské vzdělávání.

  Research Excellence Framework 2021

  84 % našeho výzkumu bylo v rámci Research Excellence Framework 2021 hodnoceno jako „nejlepší na světě“ nebo „mezinárodně vynikající“.

  QS World University Rankings 2022

  Jsme jednou z 200 nejlepších univerzit na světě v míře zaměstnanosti absolventů

  Žebříček Leiden 2022

  University of Dundee je 34. na světě s nejvyšším podílem vysoce citovaných publikací v žebříčku CWTS Leiden 2022.

  University of Dundee je v Top 10 zemí pro studium v zahraničí

  • University of Dundee byla společností Octopus Ventures jmenována nejlepší univerzitou ve Spojeném království pro rozvoj podniků spinout
  • University of Dundee se umístila na 4. místě ve Skotsku, pokud jde o absolventy. (2024)
  • University of Dundee byla jmenována nejlepší skotskou univerzitou na The Herald Higher Education Awards
  • University of Dundee je jednou z 250 nejlepších světových univerzit

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Místa

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

   Chat with students

   Otázky