Keystone logo
University of California, Irvine - School of Law

University of California, Irvine - School of Law

University of California, Irvine - School of Law

Úvod

UC Irvine School of Law otevřel své dveře studentům v srpnu 2009, první nová veřejnoprávní škola v Kalifornii za více než 40 let. Zákon UCI se snaží vytvořit ideální právnickou školu pro 21. století tím, že dělá nejlepší práci v oblasti vzdělávání právníků pro praxi práva na nejvyšší úrovni povolání. Přijímaný z prestižních škol, fakulta se v nedávné studii umístila na šestém místě v zemi. Studentský orgán má přiznání srovnatelnou s kvalitou studentských orgánů v 20 nejlepších školách. Inovativní učební plán školy zdůrazňuje praktické učení, interdisciplinární studium a veřejné služby.

Co je zvláštní o právu UCI


VÝBORNÁ FACULTY/>

Vycházeli z nejlepších právnických fakult, byla v nedávné studii za Yale, Harvard, Chicago, Stanford, NYU a Columbia zařazena na 7. místo v národě. Vynikající výuka je také vysokou prioritou a řada členů fakulty získala ocenění u svých předchozích institucí.

ŘEŠENÍ INOVACE

Založena v roce 2009, UC Irvine School of Law se snaží vytvořit ideální právnickou školu pro 21. století tím, že zdůrazní praktické učení, interdisciplinární studium a veřejné služby.

REAL-LIFE EXPERIENCE

Všichni studenti ve skutečnosti praktikují právo (pod pečlivým dohledem), zatímco na právu UCI začínají v kursu prvního ročníku Lawyering Skills - kde pořizují rozhovory v advokátní kanceláři nebo ve veřejných obhajobách - a vyvrcholou zásadním zastoupením klientů kliniky před maturitou.

VYUŽITÍ STUDENTŮ

Osmdesát osm procent stupňů UCI Law, kteří seděli na barové zkoušce v červenci 2012, v únoru 2013 nebo v červenci 2013, prošli barou nejméně v jedné jurisdikci. (K tomuto bodu jsme měli 134 absolventů absolvovat bar zkoušku a 118, nebo 88%, nyní prošly.) Právní řád, v němž naši absolventi absolvovali bar, jsou Aljaška, Kalifornie, Havaj, Massachusetts, Maryland, New Jersey, New York, Pennsylvania a Texas.

MALÉ TŘÍDY

Poměr student-fakulty je 10 až 1, což znamená, že třídy jsou menší a profesoři mají více času pro jednotlivé studenty.

PŘEDPISOVÉ MENTORY

Každému novému studentovi je přidělen zástupce právního zástupce místní právní komunity, který poskytuje poradenství v oblasti akademických a kariérních záležitostí.

ACTIVE PRO BONO

Více než 90% studentů se zapojilo do programu Pro Bono a zúčastnilo se na řadě projektů, v nichž poskytovaly právní služby pod dohledem advokáta. Studenti jsou vyzváni, aby se přihlásili 120 pro bono hodin za tři roky.

UŠETŘENÍ STUDENTŮ

Studie o studentské angažovanosti v právnické škole z roku 2016 ukazuje, že zákon o UCI daleko přesahuje celostátní průměr, pokud jde o spokojenost studentů. Asi 95% našich studentů ve všech třech třídách hodnotí jejich celkový zážitek v právu UCI jako vynikající nebo dobré a asi 95% říká, že by pravděpodobně znovu navštívili právo UCI, kdyby mohli začít znovu.

ÚSPĚŠNÁ PLÁNOVÁNÍ

Naši studenti v průběhu let strávili léto a začali svou kariéru v různých právních prostředích, včetně velkých, středních a malých advokátních kanceláří, vládních agentur, veřejných zájmových organizací, generálních advokátních kanceláří a další alternativní kariéry.

PRESTIGIOUS CLERKSHIPS

Soudci v řadě federálních okresních a odvolacích soudů a státních odvolacích a nejvyšších soudů najali studenty práva UCI, aby sloužili jako jejich postgraduální právníci. Tito clerkships span jak země a federální soudní systém.

NEPŘÍMOSTNÍ LOKALITA

Právnická škola se nachází v krásné, pobřežní jižní Kalifornii, 40 mil jižně od Los Angeles a 90 mil severně od San Diega.

Místa

  • Irvine

    East Peltason Drive,401, 92697, Irvine

Otázky