Keystone logo
University of Bristol Law School LLB právo a francouzština
University of Bristol Law School

LLB právo a francouzština

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 900 / per year *

Na kampusu

* mezinárodní studenti I £ 9,250 ročně, domácí studenti

Úvod

Náš špičkový právnický titul vám poskytne pevný základ právních znalostí a příležitost prozkoumat širokou škálu právních témat. Vyučovat vás budou přední světoví akademici, kteří aktivně ovlivňují politiku a praxi v pulzujícím a rozmanitém městě Bristol.

Pochopení více než jedné právní tradice, jazyka a kultury může otevřít svět příležitostí. V tomto čtyřletém společném kurzu s vyznamenáním rozvinete své jazykové a kulturní znalosti Francie a frankofonního světa na úroveň vedle základních jednotek v oblasti občanského a obecného práva – nejvýznamnějších světových právních tradic. Budete mít šanci strávit třetí rok na francouzsky mluvící partnerské univerzitě. Chcete-li se dozvědět více o studiu v zahraničí, navštivte Centrum pro studium v ​​zahraničí.

Výběr LLB v právu a francouzštině v Bristolu vám umožní postoupit do kurzu advokátní praxe nebo se částečně připravit na kvalifikační zkoušku pro právní zástupce (SQE), která vám pomůže rozvíjet základní právní dovednosti a porozumění sedmi základům právních znalostí. .

Získejte náskok ve své právnické kariéře získáním kvalifikační pracovní zkušenosti (QWE) prostřednictvím jedné z našich právnických klinik, spolu s bezplatným přístupem ke zdrojům kariérního rozvoje od našeho partnera, BPP University, navržených tak, aby pomáhal začínajícím právníkům a advokátům.

Širší kulturní zkušenost, pokročilé jazykové znalosti a schopnost formulovat jak charakteristické, tak společné rysy různých právních systémů vám umožní absolvovat s cenným souborem dovedností, ideálně přizpůsobených globalizovanému pracovišti.

Akreditace

Cesty ke kvalifikaci pro právníky a advokáty se změnily. Pro více informací navštivte Solicitors Regulation Authority nebo Bar Standards Board.

Doba trvání programu

  • 4 roky na plný úvazek.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky