Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Úvod

Jsme 10 nejlepších britských právnických fakult* na přední světové univerzitě**. Naše bohaté portfolio postgraduálních titulů je utvářeno a zajišťováno celosvětově uznávanými akademiky, kteří kombinují excelentní výuku a výzkum, takže absolvujete s dovednostmi a znalostmi potřebnými k výkonu prestižní kariéry v rámci zákona i mimo něj. (*Kompletní průvodce univerzitou 2024 / ** 60 nejlepších QS World University Rankings 2023)

Naše postgraduální tituly

Učte se od předních světových akademiků, abyste se sami mohli stát experty

Naše intelektuálně náročné osnovy s informacemi o výzkumu poskytují akademici, kteří jsou lídry ve svých oborech. Jako univerzita Russell Group a 3 nejlepší britská univerzita pro excelenci v právním výzkumu (analýza REF 2021) naši akademici vedou v různých oblastech právního výzkumu. Je to právě tato kombinace excelence ve výuce a výzkumu, díky níž naši absolventi vynikají při formování a informování o politice a legislativě po celém světě a v mnoha odvětvích.

Vyberte si z pestré nabídky LLM

Znalosti a odborné znalosti našich akademiků informují o naší výrazné a vzrušující řadě LLM s programy zahrnujícími LLM právo a inovace, LLM mezinárodní právo, LLM bankovnictví a finance, LLM zdraví, právo a společnost, LLM v právu lidských práv, LLM v oblasti životního prostředí, Udržitelnost a podnikání a mnoho dalších z čeho vybírat.

Upravte si svůj vlastní titul

Průkopnický výzkum našich akademiků také ovlivnil rozmanitou škálu volitelných modulů, které vám umožňují přizpůsobit si svůj vlastní titul.

Vzrušující příležitosti pro absolventy neprávnických oborů

Náš magisterský titul v oboru práva je zrychlený postgraduální titul vyššího postavení. Tento konverzní kurz práva vám umožní absolvovat za dva roky oproti třem s LLB – a s hlubším porozuměním právu a právním úvahám, než je možné u jednoletého kurzu. V tomto kurzu budete mít také šanci na specializované studium s volitelnými jednotkami, které odrážejí odbornost našich akademiků – odlišuje se od toho, aby vám pomohl dosáhnout nejvyšších aspirací, které máte pro svou budoucí kariéru.

Náš kariérní program

Získejte dovednosti a znalosti pro přístup k široké škále profesí

Výběr University of Bristol znamená získání přístupu k bohatému kalendáři aktivit zaměřených na kariéru a silnou spolupráci mezi školou, našimi absolventy, mezinárodními právnickými firmami, nevládními organizacemi a specializovaným kariérovým poradcem se zkušenostmi v tom, co je potřeba pro přístup k různým legální Pathways . Studium na University of Bristol Law School znamená absolvování s dovednostmi, znalostmi a kontakty, které vám umožní naplnit vaše kariérní touhy a vyniknout v právu nebo mimo něj.

Získejte praktické klinické právní zkušenosti a pracovní příležitosti v oblasti lidských práv, právních technologií a kriminologie

Prostřednictvím naší studentské pro bono právní služby, Human Rights Law Clinic a iniciativ, které se zabývají trestním právem a soudním systémem, jako je Freedom Law Clinic a Empowering the Innocent (iniciativa založená zakladatelem celosvětově uznávané Innocence Project), můžete získat uznávané, reálné zkušenosti s právem, které ocení zaměstnavatelé v celé řadě odvětví. Mezi další příležitosti patří programy mentoringu, umístění v oblasti lidských práv a právních technologií a mnoho dalšího.

Naše zařízení

Žijte a učte se ve skvělých zařízeních, ve vzrušujícím britském městě a v jednom z největších právních center mimo Londýn

Vybavení Právnické fakulty poskytuje to nejlepší spojení tradice a inovace. Velká část výuky se odehrává v ikonické budově Wills Memorial Building v srdci Bristolu s gotickou věží, Velkým sálem a knihovnou – a okny přednáškových sálů s chrliči. Naproti přes ulici na náměstí Berkeley Square je další historická budova, ve které se nacházejí moderní výzkumná apartmá, seminární a lektorské místnosti a nejmodernější Moot Court, kde si také můžete vyzkoušet své debatní a vyjednávací schopnosti. Bristol sám o sobě je živé, kulturně rozmanité město, dostatečně malé na to, abyste se cítili vřele a přátelsky, ale dostatečně velké na to, aby poskytovalo výjimečné mimoškolní příležitosti, včetně řady klubů, sportovních aktivit a komunitních a dobrovolnických skupin.

Proč Bristol?

Úvod do právnické fakulty vedoucí školy

Místa

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

Otázky