Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

Úvod

Jsme top 10 UK Law School na přední světové univerzitě. Naše bohaté portfolio postgraduálních titulů formují a dodávají celosvětově uznávaní akademici, kteří kombinují dokonalost výuky a výzkumu, takže absolvujete dovednosti a znalosti potřebné k výkonu špičkové kariéry v rámci zákona i mimo něj. (*Kompletní univerzitní průvodce 2023/** #61 QS World University Rankings 2023)

Naše postgraduální tituly

Učte se od předních světových akademiků, abyste se sami mohli stát odborníkem

Naše intelektuálně náročné, osnovy informované o výzkumu dodávají akademici, kteří jsou lídry ve svých oborech. Jako univerzita Russell Group a 3 nejlepší britská univerzita pro vynikající výsledky v právním výzkumu (THE analysis of REF 2021), naši akademici jsou na čele v různých oblastech právního výzkumu. Právě tato kombinace excelence ve výuce a výzkumu vidí naši absolventi, aby formovali a informovali politiku a legislativu po celém světě a napříč mnoha odvětvími.

Vyberte si z pestré škály LLM

Znalosti a odborné znalosti našich akademiků informují naši charakteristickou a vzrušující škálu LLM s programy, včetně LLM Law and Innovation, LLM International Law, LLM Banking and Finance, LLM Health, Law and Society, LLM in Human Rights Law, LLM in Environment, Sustainability and Business a mnoho dalších z čeho vybírat.

Přizpůsobte si svůj vlastní titul

Průkopnický výzkum našich akademiků také ovlivnil rozmanitou škálu volitelných modulů, které vám umožní přizpůsobit si vlastní titul. Právo a globalizace LLM, například, nabízí moduly od práva IT, práva duševního vlastnictví a práva životního prostředí až po trestní právo a trestní soudnictví - což z něj činí oblíbenou volbu pro mezinárodní i domácí studenty.

Vzrušující příležitosti pro absolventy mimo zákon

Naše MA v právu je zrychlený, zrychlená stopa, postgraduální titul seniorského postavení. Tento kurz konverze práva vám umožní absolvovat za dva roky versus tři s LLB - a s hlubším porozuměním zákonu a právnímu uvažování, než je možné s jednoročním absolventským diplomem v právu. Na tomto kurzu budete mít také šanci na specializované studium s volitelnými jednotkami, které odrážejí odborné znalosti našich akademiků - oddělíte to tak, aby vám pomohlo dosáhnout těch nejvyšších aspirací, které máte pro svou budoucí kariéru.

Náš kariérní program

Získat dovednosti a znalosti pro přístup k rozmanité škále povolání

Výběr University of Bristol znamená získat přístup k bohatému kalendáři aktivit zaměřených na kariéru a silnou spolupráci mezi školou, naši absolventi, mezinárodní právnické firmy, nevládní organizace a specializovaný kariérní poradce s odbornými znalostmi v tom, co je potřeba pro přístup k různým právnímPathways. Studium naUniversity of Bristol Law School prostředcích absolvování dovedností, znalosti a kontakty, které splní vaše kariérní aspirace a vynikají v zákoně nebo mimo něj.

Získejte praktické klinické právní zkušenosti a pracovní příležitosti v oblasti lidských práv, právní technologie a kriminologie

Prostřednictvím naší studentské právní služby pro bono, Kliniky lidských práv a iniciativ, které se zabývají trestním právem a soudním systémem, jako je Freedom Law Clinic a Empowering the Innocent (iniciativa vytvořená zakladatelem celosvětově uznávaného projektu Innocence), můžete získat uznávané skutečné zkušenosti se zákonem, který zaměstnavatelé v široké škále odvětví ocení. Mezi další příležitosti patří mentorské programy, umístění v oblasti lidských práv a právních technologií a mnoho dalšího.

Naše zařízení

Žijte a učte se ve skvělých zařízeních, vzrušující britské město a největší právní centrum mimo Londýn

Zařízení právnické fakulty poskytují tu nejlepší směs tradice a inovací. Velká část výuky je založena v ikonické budově Wills Memorial Building v srdci Bristolu, s gotickou věží, velkým sálem a knihovnou ve stylu Harryho Pottera - a okny přednáškových sálů s chrliči. Přes silnici na náměstí Berkeley je další historická budova, nedávno zrekonstruován tak, aby ubytoval moderní výzkumná apartmá, seminární a školitelské místnosti a nejmodernější diskutabilní soud, kde si můžete také vyzkoušet své debatní a vyjednávací schopnosti. Samotný Bristol je živý, kulturně rozmanité město, dost malý na to, aby se cítil teplý a přátelský, ale dost velký na to, aby poskytoval vynikající mimoškolní příležitosti, včetně řady klubů, sportovní aktivity a komunitní a dobrovolnické skupiny.

Vyberte si Bristol a udělejte více se zákonem, než jste si kdy představovali.

Proč Bristol?

Vedoucí školy úvod do Právnické fakulty

Místa

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

Otázky