Keystone logo
© University for Continuing Education Krems
University for Continuing Education Krems – Danube University

University for Continuing Education Krems – Danube University

University for Continuing Education Krems – Danube University

Úvod

Univerzita pro další vzdělávání Krems – Danube University je přední veřejná univerzita pro další vzdělávání v Evropě. Díky svým odborným znalostem v oblasti výuky a výzkumu se snaží překonat společenské výzvy.

Jako univerzita pro další vzdělávání se specializujeme na zvyšování kvalifikace pracujících odborníků. Síla Univerzity pro další vzdělávání Krems spočívá v poskytování univerzitních kurzů, které drží krok s dobou a jsou orientovány na současné i budoucí společenské výzvy. Na Univerzitě dalšího vzdělávání Krems je v současné době zapsáno přibližně 8 000 studentů a více než 30 000 již studium úspěšně dokončilo.

Výzkum na Univerzitě dalšího vzdělávání Krems se zaměřuje na současné a budoucí výzvy, kterým společnost čelí. V transdisciplinárním kontextu stavíme mosty mezi základním výzkumem a aplikací orientovanou na praxi, mezi jednotlivými obory a konkrétní společností.

Univerzita pro další vzdělávání Krems kombinuje neustálé inovace ve výzkumu a výuce s nejvyššími standardy a je držitelem pečeti kvality Agentury pro zajišťování kvality a akreditaci Rakouska.

Místa

  • Krems an der Donau

    Doktor-Karl-Dorrek-Straße,30, 3500, Krems an der Donau

Programy

Otázky