Keystone logo
University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

Úvod

Mezi nejsilnějšími veřejnými právnickými školami v zemi a špičkovým centrem interdisciplinárních studií poskytuje University of Buffalo School of Law studentům silný teoretický základ a praktické nástroje, které potřebují k úspěchu v konkurenčním prostředí.

The University at Buffalo School of Law - jediná právnická fakulta v systému State University of New York - se nachází v stěžejním kampusu světové veřejné výzkumné univerzity světové úrovně, největší na severovýchodě Spojených států. Jako jedna z mála právnických škol na mezinárodní hranici nabízíme nesčetné množství příležitostí k přeshraničnímu učení, včetně naší nové koncentrace přeshraničních právních studií. Mnoho našich národně významných členů fakulty má Ph.D. kromě jejich právnických titulů, které nám umožňují nabízet širokou škálu interdisciplinárních možností kurzů vyučovaných odborníky.

Naše inovativní lednové krátké kurzy nabízejí vnitřní pohled na advokacii v reálném životě a pestrou nabídku témat a fór, včetně: daňového práva v Paříži, mezinárodního obchodního práva na Novém Zélandu, právní kultury v Thajsku a zákona o lidských právech ve Washingtonu, DC výhody kombinování učebny se službami spojujeme v našich praktických kurzech, které patří k nejsilnějším v zemi. Tyto kurzy kombinují studium podstatné oblasti práva pod vedením člena fakulty na plný úvazek se službou v komunitě pod vedením praktických právníků.

Místa

  • Buffalo

    Mary Talbert Way,211, 14260, Buffalo

    Otázky