Keystone logo
Universidad México Americana del Norte

Universidad México Americana del Norte

Universidad México Americana del Norte

Úvod

Na Universidad México Americana del Norte jsme odhodláni trénovat profesionály schopné čelit výzvám dnešního světa. Více než tři desetiletí zkušeností nás odlišuje jako vzdělávací instituci zaměřenou na výuku na sekundární, bakalářské, vyšší a postgraduální úrovni, kterou uznává ministerstvo veřejného školství s oficiální platností vyhláškou 384 H. kongresu Stát Tamaulipas, 23. února 1983 a registrace u SEP ze dne 11. března 1983, podle dohody 219 Generálního ředitelství povolání.

Universidad México Americana del Norte , AC, se narodil z ideologie a srdce doktora Jorge Brenes Araya (+), který s povoláním ke službě vždy bojoval za blaho ostatních, protože věřil především v dar zdraví a odvahy vzdělání, považoval jej za jediný zdroj - řekl - růst, překračovat a sloužit druhým.

Přináší ovoce po více než tři desetiletí, jeho principy a jasné přesvědčení posílily naši akademickou přítomnost a dnes naše rektorka, Dr. Edith Cantú de Morett, pokračuje ve své práci propagující sekundární, maturitní, bakalářské, magisterské a doktorské vzdělávání pro mladé region, otevírá nové profesní prostory a čelí výzvám, které společnost vyžaduje, a pokračuje tak ve svých výukových účlech.

Místa

  • Reynosa

    Primera,SN, 88640, Reynosa

    Otázky