Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

Úvod

Společenství studentů a učenců

University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law je intimní, inovativní právnická fakulta, která se zavázala rozvíjet studenty, kteří mají rádi náročný dialog od prvních okamžiků orientace, přijímají praktické učení a jsou připraveni připojit se k řadám absolventů, kteří jsou globální lídři v oblasti duševního vlastnictví, obecné praxe, veřejného zájmu, sociální spravedlnosti a obchodu a technologií. Náš program Legal Residency umožňuje studentům pracovat ve svých oblastech zájmu po dobu až celého semestru při získávání kreditu a náš program Daniel Webster Scholar je jedinou alternativou advokátní zkoušky v zemi založené na praxi. Naše fakulta se skládá z odborníků se zkušenostmi ve svém oboru. Malý poměr student/fakulta podporuje spolupráci a kolegialitu. UNH Franklin Pierce, akreditovaný Americkou advokátní komorou, se nachází v Concordu v New Hampshire, kde sídlí státní zákonodárný sbor, státní úřady a také místní, státní a federální soudy USA. Concord je jen hodinu jízdy od Bostonu a my se nachází méně než hodinu od hor, jezer a Atlantského oceánu.

Proč UNH Franklin Pierce?

Kromě našich US News and World Report Top 10 rozdílů v právu duševního vlastnictví patří UNH Franklin Pierce mezi 100 nejlepších právnických škol v zemi akreditovaných Americkou advokátní komorou. I když víme, že hodnocení je pro potenciální studenty důležité, věříme také, že zkušenost s právnickou fakultou by měla být inovativní, obohacující a napřed.

Powerhouse

UNH Franklin Pierce School of Law je právnickou fakultou schválenou ABA a udržuje naše ocenění Top 10 v právu duševního vlastnictví již 30 po sobě jdoucích let – každý rok od začátku hodnocení v této kategorii.

Jsme hrdí na to, že jsme právnickou fakultou New Hampshire a průkopnickou právnickou fakultou pro informační věk. Studenti UNH Franklin Pierce jsou ponořeni do právnické profese od prvního dne. Naše programy jsou navrženy tak, aby nabízely relevantní znalosti, dovednosti a hodnoty založené na praxi, takže když studenti absolvují, připojí se k síti úspěšných absolventů, kteří pracují ve více než 80 zemích.

Absolvujte s důvěrou

Odejdete odsud s tím, co je potřeba k úspěchu. Dovednosti připravené pro klienta. Jedinečné vzdělání, které můžete získat pouze z malých tříd a učení od zkušených právníků. Praxe v legálních rezidencích a klinikách.

Překonáváme naše kolegy, pokud jde o to, na čem nejvíce záleží – pomáháme vám získat vysoce kvalitní právní práci. New Hampshire byl prvním státem na severovýchodě, který přijal Uniform Bar Exam. Absolventi UNH Franklin Pierce, kteří absolvují UBE v NH, získávají přenosné skóre, které lze přenést do více než 25 států po celé zemi. Naši absolventi cvičí ve 48 státech a ve více než 80 zemích.

Diverzita a inkluze

Právnická fakulta Franklina Pierce University of New Hampshire se zavázala budovat a udržovat rozmanité, spravedlivé a skutečně inkluzivní prostředí pro všechny studenty, zaměstnance, uchazeče a návštěvníky. Věříme, že podporovat rozmanitost a inkluzivitu v naší škole znamená uznat vnitřní hodnotu rozmanitých zkušeností a podporovat rovnost respektu a příležitostí pro každého člena naší komunity. Snažíme se podporovat větší vzájemné porozumění způsobům, kterými individuální rozdíly utvářely osobní identitu. Naším cílem je oslavit rozdíly, díky kterým je každý z nás jedinečný, a podporovat růst a talent členů naší komunity, abychom zajistili, že všichni mohou dosáhnout svého plného potenciálu. Uvědomujeme si, že toto klima inkluze je životně důležité pro náš trvalý úspěch při dosahování nejvyšší kvality výzkumu, stipendií, výuky, zapojení a všech dalších strategických cílů naší školy. Přijímáme a vítáme odpovědnost za výuku a učení v rozmanité demokracii, kde sociální spravedlnost slouží jako most mezi kvalitním vzděláním a občanskou angažovaností.

Akreditace

Americká advokátní komora

  • Právnická fakulta Franklina Pierce University of New Hampshire je schválena Radou sekce právního vzdělávání a přijímání do advokátní komory Americké advokátní komory, 321 North Clark Street, Chicago, IL 60654, 312-988-6738.
  • Právnická fakulta Franklin Pierce University of New Hampshire, dříve Franklin Pierce Law Center, je od roku 1974 plně akreditována Americkou advokátní komorou.
  • Standardní 509 informace, přehled přijatých UNH Franklin Pierce, zápis, opotřebení, počet průchodů barem, fakulta a další informace, byly poskytnuty ABA.

New England Commission of Higher Education (NECHE)

  • University of New Hampshire je akreditována Komisí pro vysokoškolské vzdělávání v Nové Anglii (NHCHE).

Místa

  • Concord

    University of New Hampshire School of Law 2 White Street, , Concord

Otázky