Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

Úvod

Právnická fakulta UNC byla založena v roce 1845 a je součástí Univerzity Severní Karolíny na Chapel Hill, první státní podporované univerzitě. Škola byla schválena Americkou advokátní komorou od roku 1928.
Carolina Law připravuje vynikající právníky a vůdce, aby sloužili lidem a institucím Severní Karolíny, národa a světa. Domov pro řadu center a iniciativ, škola nabízí silné odborné znalosti v oblasti občanských práv, bankovnictví, práva životního prostředí, duševního vlastnictví, podnikatelského a cenného práva, kritických studií, bankrotu a ústavního vyšetřování.
Právnická fakulta UNC se usiluje být velkou školou veřejného práva. K tomuto účelu usiluje o čtyřnásobnou misi:

  • Připravit vynikající právníky a vůdce pro bar, lavičku, všechna nastavení veřejného a soukromého práva a veřejné služby,
  • Udělat významné právní a politické příspěvky na vnitrostátní i mezinárodní úrovni prostřednictvím ambiciózního programu výzkumu a stipendia,
  • Vytvoření celoživotních etických hodnot, věnování příčině spravedlnosti a trvalý závazek k pro bono a veřejným službám a
  • Chcete-li sloužit právnické profesi, lidé a instituce Severní Karolíny, národa a svět.

Pro náročné, vysoce kvalitní studenty je UNC School of Law často ideální volbou. Když opustí náš nádherně krásný areál, dělají to jako sebejisté a zásadní obhájci spravedlnosti.
Naši absoloventi pracují s vyznamenáním po celém světě. Počítáme s řadou národně uznávaných právních odborníků a vedoucích odborníků z naší fakulty, kteří vědí, že hluboké, funkční a odstupňované chápání práva musí doprovázet zvládnutí praktických dovedností v oblasti práva.
Doporučujeme všem potenciálním studentům, aby prozkoumali konkurenční prostředí právního vzdělávání, a pro ty, kteří vyžadují důkaz o výjimečných příležitostech, těšíme se na to, že se budeme věnovat našemu případu a uslyšíme vás.

Místa

  • Chapel Hill

    UNC School of Law Van Hecke-Wettach Hall 160 Ridge Rd., CB #3380 Chapel Hill, NC 27599, Chapel Hill

Otázky