Keystone logo
University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

University of North Carolina School of Law

Úvod

Právnická fakulta UNC byla založena v roce 1845 a je součástí Univerzity Severní Karolíny na Chapel Hill, první státní podporované univerzitě. Škola byla schválena Americkou advokátní komorou od roku 1928.
Carolina Law připravuje vynikající právníky a vůdce, aby sloužili lidem a institucím Severní Karolíny, národa a světa. Domov pro řadu center a iniciativ, škola nabízí silné odborné znalosti v oblasti občanských práv, bankovnictví, práva životního prostředí, duševního vlastnictví, podnikatelského a cenného práva, kritických studií, bankrotu a ústavního vyšetřování.
Právnická fakulta UNC se usiluje být velkou školou veřejného práva. K tomuto účelu usiluje o čtyřnásobnou misi:

  • Připravit vynikající právníky a vůdce pro bar, lavičku, všechna nastavení veřejného a soukromého práva a veřejné služby,
  • Udělat významné právní a politické příspěvky na vnitrostátní i mezinárodní úrovni prostřednictvím ambiciózního programu výzkumu a stipendia,
  • Vytvoření celoživotních etických hodnot, věnování příčině spravedlnosti a trvalý závazek k pro bono a veřejným službám a
  • Chcete-li sloužit právnické profesi, lidé a instituce Severní Karolíny, národa a svět.

Pro náročné, vysoce kvalitní studenty je UNC School of Law často ideální volbou. Když opustí náš nádherně krásný areál, dělají to jako sebejisté a zásadní obhájci spravedlnosti.
Naši absoloventi pracují s vyznamenáním po celém světě. Počítáme s řadou národně uznávaných právních odborníků a vedoucích odborníků z naší fakulty, kteří vědí, že hluboké, funkční a odstupňované chápání práva musí doprovázet zvládnutí praktických dovedností v oblasti práva.
Doporučujeme všem potenciálním studentům, aby prozkoumali konkurenční prostředí právního vzdělávání, a pro ty, kteří vyžadují důkaz o výjimečných příležitostech, těšíme se na to, že se budeme věnovat našemu případu a uslyšíme vás.

Místa

  • Chapel Hill

    UNC School of Law Van Hecke-Wettach Hall 160 Ridge Rd., CB #3380 Chapel Hill, NC 27599, Chapel Hill

Otázky