Keystone logo
Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Úvod

Kvalita Unaerp

• První univerzitou v regionu Ribeirão Preto, založený na 1. června 1.924 • Uznané MEC jako univerzitě v prosinci 1985. • Campus se sídlem v Ribeirão Preto areálu a v Guaruja s tituly, bakalářské tituly a technologie, vysokoškolského vzdělávání ve třídě a distanční studium metody a výuky infrastruktury, výzkumu a laboratoře, vybavení, knihovna a technologických zdrojů. • 500.000 hovory do společnosti ve více než 30 programy dosahu, kliniky, laboratoře, nemocnice sám a v nemocnicích, UPA a UBDS města a regionu.

Poslání

Vytvářet a šířit znalosti na podporu a přispět k rozvoji jedince a společnosti, založené na etických a křesťanských principech, se svobodou výzkumu, výuky a rozšíření inovace při zachování konstantního interakci s národním a mezinárodním kontextu.

Historie

UNAERP - University of Ribeirão Preto byla první instituce vyššího vzdělání v regionu Ribeirão Preto. Společnost byla založena v 1.. Června 1924 jako společnost školní PHARMACIA a Ribeirão Preto Dental School, skupina idealistický zdravotnických pracovníků, intelektuálů a pedagogy, protože jeho realizace byl určen k podpoře sociální, vzdělávací a kulturní rozvoj tak bohatých kávy kapitálu dnes Hlavní cukrová třtina Polo País.Daquele vizionářský počáteční projekt, trajektorie UNAERP měl silný růst od konce roku 1950, kdy profesor Electro Bonini (1913-2011), převzal vedení.

Organizační struktura

Správa univerzity v Ribeirão Preto se skládá ze subjektů působících v oblasti integrované, koordinaci všech aktivit výuky, výzkumu a rozšíření. Jsou Vyšší Radu, kancléře, děkan, správce skupiny ředitelů, koordinátory a Kolegiátní.

Infrastruktura

Unaerp má dva školní areály: školního areálu ředitelství v Ribeirao Preto, instalovaný na Ribeirânia čtvrť a druhá školní areál v Guaruja, okolí Cove. Tyto areály jsou plánovány a vybavené kliniky, laboratoře, učebny, knihovna, servis a zasedacích síní, akademické a správních odvětví pro podporu výuky, výzkumu a rozšíření, jakož i oblasti poskytování služeb, bydlení a volný čas, které umožňují a kvalifikovat Vysokoškolský život.

Proto ti, kteří zde žijí, jsou více než akademický infrastruktury, výzkumu a rozšíření. Campus Ribeirão a Campus Guaruja jsou plánovány prostory a péče na podporu dobrých životních podmínek tisíců lidí, kteří pro jejich tranzit v průběhu celého roku, protože kromě schopnosti, zaměstnance a studenty, členové komunity také navštěvovat školní areály v hledání služby a vybavení.

Místa

  • São Paulo

    São Paulo, Brazílie

Programy

Otázky