Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

The University of Law Undergraduate Programmes

Úvod

Univerzita práva má školní areály v Londýně, Birminghamu, Bristolu, Chesteru, Guildfordu, Leedsu, Manchesteru a Nottinghamu, stejně jako kurzy GDL a LPC na univerzitě v Exeteru, University of Reading a University of Liverpool. naše LPC kurz je také vyučován na University of East Anglia od září 2019. Dříve College of Law, jsme získali univerzitní status v listopadu 2012. Naše Business School působí mimo University of Law kampusů v Londýně Bloomsbury, Birmingham, Leeds a Manchester.

Co nás odlišuje od ostatních univerzit, je naše přesvědčení, že naši studenti by se měli učit v realistickém, profesionálním a současném kontextu. Zaměřujeme se na trénink založený na praxi a dáváme studentům přístup k naší rozsáhlé databázi služeb a pracovních míst, jakmile přijmou místo u nás. Prostřednictvím našeho programu pro bono mohou studenti práva zdokonalovat své dovednosti tím, že pracují na skutečných případech, než absolvují.

Více areálů po celé Velké Británii:

Díky univerzitním kampusům v osmi nejživějších a nejzajímavějších městech ve Spojeném království nabízí Univerzita práva různorodý výběr studijních míst. Všechny jsou blízko k prosperujícím komerčním centrům, právnickým firmám a dopravním spojením. Nabízíme také různé kurzy online.

Kurzy bakalářského práva, policie a kriminalistiky: můžete si vybrat až z osmi areálů v osmi městech po celé Velké Británii. Máme také naše jedinečné přepínací zařízení*, které umožňuje vysokoškolským studentům LLB rozhodnout se studovat v jednom, dvou nebo více areálech, aby si během studia vyzkoušeli život v různých městech (* podmínky a ujednání). Dostupné kurzy se liší podle umístění kampusu.

Inovativní výuka:

Specializujeme se na výuku a soustředíme naši energii na vývoj inovativních, vysoce efektivních metod výuky a učení, které vybaví studenty pro jejich profesionální kariéru. Jako naši lektoři máme více než 250 kvalifikovaných a zkušených advokátů, advokátů a soudců, což nám umožňuje pomáhat vám rozvíjet praktické dovednosti, které mohou mít při zahájení právnické kariéry velký význam.

Kariéra a zaměstnatelnost:

Máme jednu z největších právních služeb a služeb zaměstnatelnosti ve Velké Británii, s týmem více než 30 odborníků.

Specializovaná služba zaměstnavatelů University of Law poskytuje studentům přístup k pracovním zkušenostem a příležitostem pro bono a legálním volným místům, jakmile přijmou své místo. Výsledkem je vynikající statistika zaměstnatelnosti:

 • 92% našich studentů UK LLB na plný úvazek absolvujících v roce 2017 si zajistilo zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od úspěšného ukončení kurzu.

Podpůrné prostředí:

Naším cílem je podpořit více studentů z různých oborů, než kdy jindy, abychom dosáhli svých kariérních ambicí, což je důvod, proč nabízíme ucelenou škálu stipendií a zákonných burzovních programů, včetně možností pracovních zkušeností v oblasti práva, s rozsáhlým fondem dostupným v rámci našich kurzů. .

Všichni studenti mají možnost plně využít našich služeb a služeb.

Služba podpory zdravotního postižení je určena k řízení jakýchkoli požadavků, které můžete mít během svého studia, včetně dočasné pomoci v důsledku úrazu nebo nemoci.

Naše komplexní a zkušená Zaměstnatelná služba poskytuje hlubokou pomoc při psaní životopisů, technik rozhovorů a obecné kariérové ​​poradenství a také nabízí řadu příležitostí ke zvýšení vašich zkušeností a dovedností. Mezitím naše pro bono kliniky vám dávají šanci pracovat s praktikujícími právníky na skutečných soudních případech, zatímco studujete.

Knihovna a studijní zařízení:

Naše dobře vybavené IT sady, komplexní právní knihovny, tiché studijní oblasti a živá sociální místa uspokojí všechny vaše studijní potřeby. Naše knihovnická služba poskytuje přístup k více než 20 000 e-knihám v kampusu i mimo něj, abyste našli, co potřebujete, když to potřebujete.

Studentský život:

Vychutnáte si řadu interaktivních a živých aktivit uvnitř i vně učebny. Obchodní hry, falešné zkoušky a vyjednávací soutěže jsou jen některé z praktických cvičení, na kterých se budete podílet na rozvoji svých právních dovedností. Ve svém volném čase se můžete zapojit do řady klubů a společností, sportovních týmů a fundraisingových komisí, nebo dokonce začít svůj vlastní, stejně jako užívat si uvolněnější stránky studentského společenského života.

Studentská asociace:

Všichni studenti jsou automaticky členy Studentské asociace univerzity (SA). SA má za úkol zlepšit své studentské a akademické zkušenosti tím, že má silné zastoupení studentské kohorty.

V každém z našich areálů spravovaných SA existuje široká škála klubů a společností. Zde je jen několik příkladů klubů, které jsme nedávno provozovali:

 • Klub dobrodružných sportů
 • Dortový klub
 • Charitativní společnost
 • Fotbal
 • Síť žen
 • Jóga

Kurzy:

Bakalářské právo, policejní a kriminologie:

Naše bakalářské LLB kurzy kombinují akademickou rigoritu s praktickými právními dovednostmi, aby vám poskytly základní základy potřebné pro zahájení vaší cesty do různých profesí.

Více než 90% našich lektorů LLB jsou kvalifikovaní právníci, kteří vám do studia přinášejí rozsáhlé praktické zkušenosti. Naše kurzy jsou k dispozici jako denní, zrychlené nebo online kurzy, takže si můžete vybrat studijní metodu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Mnohé z našich kurzů také přicházejí s možností Foundation Year. Kromě toho nyní nabízíme vysokoškolské tituly v oboru Policing and Criminalology.

Mezinárodní letní škola vedení, Berlín:

V rámci našeho pokračujícího závazku podporovat vaše ambice nabízíme našim 2019 vysokoškolským studentům možnost zúčastnit se naší mezinárodní letní školy v Berlíně, kde můžete rozvíjet klíčové pracovní dovednosti a prozkoumat toto vzrušující město se svými kolegy ULaw .

To je otevřeno všem vysokoškolákům University of Law a ULaw Business School. Pokud u nás požádáte o zahájení studia v září 2019 na tříletém studijním programu, budete se moci na konci druhého ročníku studia přihlásit na naši letní školu vedení.

Vstupní požadavky a poplatky:

Vstupní požadavky a poplatky se liší podle kurzu - pro více informací o vstupních požadavcích, poplatcích, možnostech financování a stipendiích a stipendiích navštivte webovou stránku Univerzity práva.

Mezinárodní studenti:

Pokud budete studovat na Právnické fakultě, budete spojeni se studenty z více než 120 různých národností, kteří přispívají k prosperující mezinárodní komunitě v našich areálech.

Máme tým služeb studentské podpory, který je zde, aby poskytoval rady a pokyny související s dobrými životními podmínkami, a informace o vízových požadavcích najdete na webových stránkách Univerzity práva.

Ubytování - vysokoškolák:

Pro naše vysokoškolské studenty jsme zajistili ubytování u specializovaných studentských poskytovatelů ubytování ve Velké Británii, abychom zajistili, že budete mít během svého studia pohodlné místo pro život. Ubytování je obvykle ve sdílených bytech, nebo v některých případech samostatná studia.

Pro vysokoškoláky vám garantujeme nabídku ubytování v prvním roce studia, pokud jste nás přijali jako svou pevnou volbu a požádali o ubytování do 30. března v roce vstupu*. (*Platí VOP, podrobnosti na webových stránkách Univerzity práva, stránce Ubytování pro vysokoškoláky.)

Otevřené dny a události:

Naše dny otevřených dveří jsou skvělým způsobem, jak se o našich kurzech dozvědět, podívat se na naše zařízení a seznámit se s našimi lektory a současnými studenty. Proběhnou rozhovory, ochutnávky a výlety a budete mít možnost klást své otázky. Uděláme váš den tak zajímavým a interaktivním, jak je to jen možné.

Čas od času také nabízíme online dny otevřených dveří pro naše kurzy. Pokud se tedy nemůžete zúčastnit některého z našich Dnů otevřených dveří na akademické půdě, máte stále možnost zjistit, jaké to je studovat na Právnické univerzitě, a pokládat dotazy online.

Pro zahraniční studenty, můžete se dozvědět více o studiu s námi, na návštěvě u nás v zahraničí.

Lokality ve Velké Británii:

Kurzy bakalářského práva jsou k dispozici až v osmi areálech: Birmingham, Bristol, Chester, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester a Nottingham. Dostupné kurzy se liší podle lokality.

Další podrobnosti o všech našich lokalitách naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na stránce Umístění.

Právnická fakulta
133 Velká Hampton Street
Birmingham
B18 6AQ
Právnická fakulta
Chrámový cirkus
Temple Way
Bristol
BS1 6HG
Právnická fakulta
Christleton Hall
Pepper Street
Christleton
Chester
CH3 7AB
Právnická fakulta
Braboeuf Manor
Portsmouth Road
Guildford
Surrey
GU3 1HA
Právnická fakulta
15-16 Park Row
Leeds
LS1 5HD
Právnická fakulta
14 Ulice
Londýn
WC1E 7DE
Právnická fakulta
2 New York Street
Manchester
M1 4HJ
Právnická fakulta
1 Královské standardní místo
Nottingham
NG1 6FS

Místa

 • Guildford

  Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines

  • Hong Kong

   Room 901, 9/F, Lee Garden One, 33 Hysan Avenue, Causeway Bay, Hong kong, 999077, Hong Kong

   Otázky