Keystone logo
University of Algarve

University of Algarve

University of Algarve

Úvod

Vítejte na virtuálním veletrhu UALG !

Výzva, kterou představuje sociální vzdálenost, umožňuje, kupodivu, že jsme všichni blíž.

Kdokoli odkudkoli, kdekoli v zemi nebo na světě, bude mít možnost navštívit virtuální veletrh UALG (použijte stejný odkaz jako výše) a dozvědět se o našich nabídkách na akademický rok 2020/2021.

Co vás čeká?

Po dobu dvou týdnů budou účastníci moci navštívit interaktivní pavilon, kde budou k dispozici stánky ze všech vyšších škol a vysokých škol s materiály propagující nabídky školení pro konzultace a stahování. Každý stánek také poskytne živý chat, ve kterém si účastníci mohou klást otázky. Virtuální veletrh také otevře prostor pro prezentace kurzů, přenášené prostřednictvím videokonference. Týden od 15. do 19. června bude věnován kurzům TeSP, bakalářským a integrovaným magisterským programům, zatímco týden od 22. do 26. června bude věnován postgraduálním kurzům a magisterským programům. Přijďte a objevte, prozkoumejte, zeptejte se, pociťte a vyberte University of Algarve !

Proč zvolit University of Algarve ( UALG )?

University of Algarve (Portugalsko) je mladá veřejná vysoká škola s téměř 9 000 studijní populací a zaměstnává více než 700 akademických pracovníků. V posledních třech desetiletích spojila University of Algarve spojení vytvořené s regionálními podniky as veřejnými a soukromými organizacemi, které podporovaly přenos znalostí a přispívaly k udržitelnému rozvoji s pozitivním dopadem na celé společenství.

Výuka

University of Algarve založená ve třech areálech, dvou ve městě Faro a jednom v Portimão, nabízí kurzy v šesti tematických oblastech: umění, literatura a historie; Inženýrské vědy; Vědy o životě, Zemi, mořských a environmentálních vědách; Medicína a příbuzné vědy; Společenské, vzdělávací a profesní vzdělávání; a ekonomika, management a cestovní ruch. Studium v těchto oblastech zahrnuje vysokoškolské a postgraduální (magisterské a Ph.D.) tituly.

Výzkum

Výzkum na University of Algarve probíhá v dynamických a významných výzkumných centrech, které vytvářejí inovace a přidanou hodnotu a zvyšují výzkum a vývoj v různých oborech, jako jsou námořní vědy, biologie a biomedicína, elektronika a telekomunikace, literatura, historie, komunikace a umění . Její laboratoře jsou otevřeny světu, získávají nejlepší mladé výzkumné pracovníky v různých výzkumných oblastech excelence.

Internacionalizace

Nedávno došlo k významnému nárůstu zahraničních studentů z více než 80 zemí v důsledku internacionalizační strategie University of Algarve . Z jeho 8 000 studentů je 20% zahraničních studentů, z nichž téměř polovina je na univerzitě v rámci dvoustranných dohod a programů spolupráce, zejména Erasmus a Erasmus Mundus. Kvalita a rozmanitost evropských magisterských a doktorských programů kombinovaná s postgraduálními kurzy otevřenými pro studenty z celého světa vysvětluje velikost této mobility.

Umístění

Nachází se v nejjižnější části Portugalska, jedné z nejatraktivnějších regionů Portugalska. Univerzita má dva univerzitní kampusy umístěné ve Faro (hlavní město regionu, s mezinárodním letištěm, sportovním stadionem, centrální nemocnicí) a jeden v Portimão, Algarve druhý hlavní město.

Zařízení podpory

Všechny areály nabízejí specifické učebny, počítačové a multimediální laboratoře, hlediště, knihovny a studovny a zasedací místnosti. Bezdrátový přístup na internet je k dispozici ve všech areálech. Díky ubytování v rezidenčních sálech pro více než 600 studentů, několik jídel a bufetů v různých areálech, zdravotnických službách a kulturních a sportovních aktivit, byla University of Algarve svědkem výrazného růstu, pokud jde o studentskou populaci, moderní zařízení a kvalitu a rozmanitost nabízených programů.

Místa

  • Universidade do Algarve UAlg Rua da Universidade 81, 8005-139, Faro

Otázky