Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Úvod

University of South Carolina je jednou z nejstarších právnických škol v zemi a jedinou neziskovou právnickou školou státu. Našim studentům máme co nabídnout, včetně nadšené fakulty, nové budovy s nejmodernější technologií a flexibilního vzdělávacího programu, který studentům umožňuje soustředit se na jejich zájmy.

Jako vlajková loď univerzity v hlavním městě má School of Law hluboké vazby na naši vládu. Naše nová budova je v docházkové vzdálenosti od důležitých uzlů, jako je State House a Nejvyšší soud v Jižní Karolíně, a naši studenti v naší síti často nacházejí externity a kariérní příležitosti.

Od našeho oceněného programu Pro Bono až po naše stáže a kliniky - budete mít příležitost ponořit se do hloubky na témata, která vás nadchla. Zatímco studenti prvního ročníku mají podobné kurzy všude, ve druhém a třetím ročníku můžete zkoumat své zájmy studiem v hlavních oblastech praxe, jako jsou spory nebo právo obchodních společností, nebo ve specializovaných oblastech, jako je právo životního prostředí, dětské právo nebo právo malých podniků.

Místa

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Spojené státy americké

    Otázky