Keystone logo
College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

Úvod

University of Tulsa College of Law, soukromá instituce s celkovou zápisu méně než 400, nabízí možnosti vzdělávání legální JD, LLM, joint degree a kandidátů osvědčení, pro vedení a akademické kvality.

TU vysoká škola práva poskytuje akademicky přísné, ale příjemné prostředí, kde se studenti stanou prakticky připraven prostřednictvím účasti na pro bono programů, oceněných práva časopisů, studentské organizace, konkurenční diskutabilní soudních týmů, a na-školní areál právní klinika. TU vysoká škola práva se může pochlubit nízký poměr student-na-profesora, který nabízí studentům vysoce individuální vzdělávání a podporou rozvoje silných profesních sítí. Studenti mají také přístup k jednomu z nejlepších kanceláří profesní rozvoj v národě, jehož absolvent stáže ceny jsou trvale vyšší, než je celostátní průměr.

TU vysoká škola práva, je hrdý na to, hostit aktivně se zapojit absolventů společenství více než 6000, z nichž mnozí se vyvinula vysoce vážené povolání jako advokáti, soudci, zákonodárci, vedoucí podnikové rady a komunity. Absolventi se zabývají současnými studenty prostřednictvím řady programů, včetně programu mentoringu, poskytování stáží a externship příležitosti a prezentaci na-školní areál přednášky.

University of Tulsa College of Law nabízí:

10.5: 1 student-k-poměr fakulty Jeden z nejmenších právnických fakult na US News and World Report seznam Top 100 právnických fakultách Závazek ke službě prostřednictvím bono programů, studentských organizací, a právní kliniky Jeden z nejnižších vyučovacích sazeb v zemi, mezi soukromoprávních škol Garantované možnosti praktických zkušeností začínající v prvním roce Přední udržitelné energie a zákon zdrojů a Native programy amerického práva

Kariéra zrychlení je součástí kurzu na TU zákona. Úspěchy našich absolventů jsou unparalleled.Join nás! Tulsa právo nabídek 5 různých absolvent práva a politiky stupňů2 pro neprávníky (Master of Jurisprudence) a 3 pro právníky (LL.M):

Master of Laws (LLM) - osobně studium TU Law je absolvent LL.M kurikulum se zaměřuje na energii a právo přírodních zdrojů, ropy a zemního plynu právo, právo životního prostředí, kmenové hospodářský rozvoj, indické (Native American) sebeurčení, práva původních obyvatel, a na obranu domorodého suverenity.

Master of Jurisprudence - Online Study S 40 let zkušeností v indické, energie, přírodních zdrojů a životního prostředí, právního vzdělávání, University of energií a přírodních zdrojů práva osnov Tulsa inspiruje Master of Jurisprudence v energetický zákon (MJEL) Uchazeči zkoumat právní a politické přístupy k dosažení důležitých cílů energie spolehlivost, udržitelné dodávky přírodních zdrojů a zdravé životní prostředí.

Kariéra Strategie Mistr Candidate Kariéra Strategie

Úspěšní magisterské studium studentů se pro-aktivní přístup k vlastnímu rozvoji kariéry strategie. Na TU zákona, magisterské studium studenti jsou podporovány a vedeny následující programy, služby a prostředky, jak získat dovednosti, které potřebují k maximalizaci příležitostí pro profesní rozvoj během jejich působení u nás:

Kariéra Strategy Services, zdroje a programy pro studenty studia Po maturitě Energie a indické právo a politika Jobs (Celostátní)

Přijímací řízení Masters of Jurisprudence uzávěrky pro podání žádostí Jaro 2015: 08.12.2014 (Kurzy začínají 12.1.2015)

Léto 2015: 01.5.2015 (Kurzy začínají datum TBA)

LLM Termíny pro podání žádostí Jaro 2015: 31.října 2014

Podzim 2015: 01.04.2015

Existují tři různé LLM stupňů. Prosím, vyberte jaké míry máte zájem o příslušné přijímacího řízení:

LL.M. v zákoně energie a přírodních zdrojů LL.M. v amerických Indiánů a domorodé zákona LL.M. v americkém právu pro zahraniční právníky

Přijďte nás osobně! - Zkontrolujte Nábor Kalendář

Místa

  • Tulsa

    3125 East Fourth Place, Tulsa

    Otázky