Keystone logo
Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Thomas Jefferson School of Law

Úvod

Vítejte

Naším posláním je poskytovat vynikající právní vzdělání mezinárodnímu rozmanitému studentskému orgánu. Zatímco náš rezidenční program JD existuje již celá desetiletí, naše online magisterské programy jsou jedním z nejdelších stálých magisterských programů právnické školy na světě. Jsme online od roku 2008.

O NÁS

Postgraduální programy Thomas Jefferson School of Law usilují o nejvyšší kvalitu. Thomas Jefferson je proslulý naší vysoce dostupnou fakultou světové úrovně.

AKADEMIE

Intelektuální, rozlišovací, komplexní a různorodý akademický program Inovativní online magisterské programy Thomas Jefferson School of Law [Master of Law (LLM) a Master of Science (MSL)] mají některé z následujících funkcí:

  1. Soustřeďte se na jednu z následujících oblastí: daně, finanční služby a správa majetku nebo finanční dodržování a řízení rizik
  2. 100% online
  3. Nabízený přes Kalifornie akreditoval právnickou školu, se souhlasem ke všem magisterským programům kalifornským výborem advokátů
  4. K dispozici pro právníky i jiné právníky

K dispozici jsou také dva (2) rezidenční programy LLM - LLM v amerických právních studiích a LLM v praktických dovednostech . Tyto programy jsou k dispozici každému, kdo již má titul JD / LLB (nebo ekvivalent). Jsou rezidenční v naší krásné budově v centru San Diega v Kalifornii, kde vám během studia bude věnována osobní pozornost.

Studenti v našich LLM v praktických dovednostech jsou studenti, kteří se chtějí specializovat nebo zdokonalit své dovednosti v určitém aspektu zákona.

Pro ty, kteří mají titul JD / LLB (nebo ekvivalent) a LLM, je Thomas Jefferson hrdý na to, že nabízí 100% online doktorát z justiční vědy (JSD). Tento pětiletý (5) program je skvělým doplňkem k vaší právní kariéře, pomáhá vám rozvíjet vás a poskytuje vám výhodu v rozvoji vaší kariéry. Ve spolupráci s týmem pozorných profesorů prozkoumáte a obhájíte diplomovou práci a nakonec získáte důkladnou znalost tématu, které jste si vybrali. Jedná se o vysoce konkurenční program s přenosovými kredity, které jsou k dispozici u vašeho LLM.

Pro více informací prosím vyplňte formulář nebo kontaktujte vstupní adresu @ TJSL .edu a rádi bychom s vámi všechny tyto programy dále prodiskutovali.

Místa

  • San Diego

    Thomas Jefferson School of Law, 701 B Street, Suite 110, CA 92101, San Diego

    Otázky