Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů – částečný úvazek
The University of Law Postgraduate Programmes

Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů – částečný úvazek

24 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Dálkové studium, Na kampusu

* 10 500 £ domácí, Londýn; 9 500 GBP domácí, mimo Londýn; 14 000 GBP International, Londýn; 12 000 GBP mezinárodní, mimo Londýn; 9 500 GBP online

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Studujte tváří v tvář nebo online.

Zprostředkování LLM a alternativní řešení sporů – částečný úvazek

Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený k posílení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Kurz byl speciálně navržen pro absolventy práv a neprávních oborů, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo a zároveň rozvíjet hluboké znalosti různých mediačních a rozhodčích technik a postupů.

Zákon v kontextu

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway , který vám bude vyhovovat a bude splňovat vaše kariérní cíle, ať už jsou jakékoli.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

Struktura kurzu

Termíny 1-4 (částečný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Mediace a alternativní řešení sporů**
 • Občanské a trestní řízení**
 • Školení výzkumných metod (sezení v průběhu 1.–4. semestru)

Poté si můžete vybrat dva ze seznamu volitelných modulů*, který obsahuje moduly jako:

 • Advokacie a barmanské dovednosti**
 • Mezinárodní arbitráž

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

**Pokud v těchto třech modulech dosáhnete 55 % nebo více a úspěšně dokončíte magisterský program, budete osvobozeni od výběrové akce univerzity BPC.

Podmínky 5 a 6 (částečný úvazek)

 • Disertační práce v oblasti mediace a alternativního řešení sporů

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi specializované oblasti zprostředkování a alternativního řešení sporů.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

detaily kurzu

Náš LLM v mediaci a alternativním řešení sporů jsme navrhli jako praktický, praktický kurz, který bude realisticky simulovat scénáře mediace a vyjednávání, což vám umožní rozvíjet dovednosti požadované v praxi. S využitím poznatků našich zkušených profesionálních lektorů budete mít šanci získat rady a podporu z první ruky, abyste plně porozuměli nuancím a dovednostem potřebným k dosažení příznivých výsledků při řešení sporů.

Když s námi prostudujete mediaci LLM a alternativní řešení sporů, budete:

 • Vyučují odborníci na předmět, bývalí a současní odborníci z praxe a akademici zaměření na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi, nejen na teorii.
 • Profitujte ze strategických partnerství s firmami, regulátory a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právních technologiích výběrem studia modulů právních technologií.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost tím, že získáte důležité přenositelné dovednosti a zmapujete svou kariéru s naším kariérním týmem.

Oceněný modul pro tento program (Mediace a alternativní řešení sporů) také nabídne možnost získat hluboké znalosti v oblasti mediace a alternativního řešení sporů; základní dovednosti, které se rychle stávají vyhledávanějšími a jsou stále důležitější součástí právního prostředí.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty práv, kteří si chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci, budete v prvních semestrech studovat řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli předpisům ministerstva vnitra nemají studenti, kteří ke studiu u nás potřebují vízum Student Route, povoleno studovat online a mohou si vybrat pouze moduly prezenční výuky.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Neprávní studenti musí absolvovat povinnou dvoutýdenní úvodní hodinu zahrnující Klíčové principy anglického právního systému, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu spolu s naším právním oddělením (LPC).

Vezměte prosím na vědomí: Naše kurzy v Hong Kongu ještě nejsou otevřené pro přihlášky. Pokud máte zájem dozvědět se více o studiu v Hong Kongu, zaregistrujte svůj zájem ještě dnes.

O Škole

Otázky