Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes Mezinárodní arbitráž LLM - na plný úvazek
The University of Law Postgraduate Programmes

Mezinárodní arbitráž LLM - na plný úvazek

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Dálkové studium, Na kampusu

* 10 500 £ domácí, Londýn; 9 500 GBP domácí, mimo Londýn; 14 000 GBP International, Londýn; 12 000 GBP mezinárodní, mimo Londýn; 9 500 GBP online

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Studujte tváří v tvář nebo online.

Mezinárodní arbitráž LLM - na plný úvazek

Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený k posílení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, vám dává příležitost prozkoumat otázky související s mezinárodní arbitráží.

Zákon v kontextu

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway , který vám bude vyhovovat a bude splňovat vaše kariérní cíle, ať už jsou jakékoli.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

Požadavky na kurz

Vstupní požadavky pro Spojené království

 • Studenti by měli mít bakalářský titul ve Spojeném království v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci.
 • Povinné dvoutýdenní zapracování je vyžadováno pro všechny studenty, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování některého z:
  • LLB nebo ekvivalent; nebo
  • Minimálně 3 právní moduly v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat;
   • Anglický právní systém
   • Smluvní právo
   • Právo deliktu

Požadavky na anglický jazyk pro žadatele, jejichž prvním jazykem není angličtina

 • Úroveň angličtiny ekvivalentní IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimálně 6.0 v každé složce.

detaily kurzu

Mezinárodní arbitráž LLM vám umožní prozkoumat otázky související s mezinárodní arbitráží a poskytne vám podstatné znalosti potřebné k vylepšení vaší praxe. Prozkoumáte mezinárodní obchodní arbitráž a mezinárodní investiční arbitráž zahrnující oblasti, jako je právní rámec mezinárodní obchodní arbitráže; pravomoc rozhodčích soudů a výkon rozhodčích nálezů.

Když s námi budete studovat LLM International Arbitration, budete:

 • Vyučují odborníci na předmět, bývalí a současní odborníci z praxe a akademici zaměření na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi , nejen na teorii.
 • Profitujte ze strategických partnerství s firmami , regulátory a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právních technologiích výběrem studia modulů právních technologií.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost tím, že získáte důležité přenositelné dovednosti a zmapujete svou kariéru s naším kariérním týmem.

Modul pro tento program (mezinárodní arbitráž) související s rozhodčím řízením bude pokrývat oblasti, jako jsou prameny rozhodčího práva, rozhodčí smlouvy, vymáhání a procesní otázky v mezinárodním rozhodčím řízení a rozhodčí nálezy. Cílem tohoto modulu je zasadit mezinárodní rozhodčí právo do kontextu, což vám umožní naučit se aplikovat složité teoretické koncepty na reálné situace klientů.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty, kteří si chtějí zopakovat základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci, budete studovat řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli předpisům ministerstva vnitra nemají studenti, kteří ke studiu u nás potřebují vízum Student Route, povoleno studovat online a mohou si vybrat pouze moduly prezenční výuky.

Struktura kurzu

Podmínky 1 a 2 (na plný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Mezinárodní arbitráž
 • Školení výzkumných metod (sezení v průběhu 1. a 2. období)

Poté si můžete vybrat tři ze seznamu volitelných modulů*, který zahrnuje moduly jako:

 • Advokacie a barmanské dovednosti**
 • Občanské a trestní řízení*
 • Mezinárodní trestní právo
 • Mediace a alternativní řešení sporů**

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

**Pokud v těchto třech modulech dosáhnete 55 % nebo více a úspěšně dokončíte magisterský program, budete osvobozeni od výběrové akce univerzity BPC.

3. období (na plný úvazek)

 • Disertační práce v mezinárodní arbitráži

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi specializované oblasti mezinárodní arbitráže.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.

Vezměte prosím na vědomí: Naše kurzy v Hong Kongu ještě nejsou otevřené pro přihlášky. Pokud máte zájem dozvědět se více o studiu v Hong Kongu, zaregistrujte svůj zájem ještě dnes.

O Škole

Otázky