Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM lékařské právo a etika - plný úvazek
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM lékařské právo a etika - plný úvazek

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Dálkové studium, Na kampusu

* 10 500 £ domácí, Londýn; 9 500 GBP domácí, mimo Londýn; 14 000 GBP International, Londýn; 12 000 GBP mezinárodní, mimo Londýn; 9 500 GBP online

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou určeny pro absolventy práv, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Studujte tváří v tvář nebo online.

LLM lékařské právo a etika - plný úvazek

Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený k posílení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, se zaměřuje na lékařské právo a etiku, které jsou nedílnou součástí jejich rozvoje. Tento kurz je ideální, pokud máte kvalifikaci v medicíně nebo ambice pracovat v oblasti lékařské odpovědnosti, je navržen tak, aby vám nabídl flexibilitu zaměřit se na studium tak, aby vyhovovalo vašim aspiracím.

Zákon v kontextu

Získejte základní hloubkové znalosti a vhled ve zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel, jak jsou aplikována v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway , který vám bude vyhovovat a bude splňovat vaše kariérní cíle, ať už jsou jakékoli.

Učí oboroví odborníci

Učí kombinací bývalých a současných praktiků, stejně jako výzkumných a výukových akademiků, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen na teorii.

Požadavky na kurz

Vstupní požadavky pro Spojené království

 • Studenti by měli mít bakalářský titul ve Spojeném království v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci.
 • Povinné dvoutýdenní zapracování je vyžadováno pro všechny studenty, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování některého z:
  • LLB nebo ekvivalent; nebo
  • Minimálně 3 právní moduly v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat;
   • Anglický právní systém
   • Smluvní právo
   • Právo deliktu

Požadavky na anglický jazyk pro žadatele, jejichž prvním jazykem není angličtina

 • Úroveň angličtiny ekvivalentní IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimálně 6.0 v každé složce.

detaily kurzu

LLM Medical Law and Ethics je inovativní, flexibilní program určený pro absolventy právnických i neprávnických oborů, kteří by rádi získali základní hluboké znalosti lékařského práva. Tento program vám poskytne znalosti, které vám pomohou dosáhnout vašich ambicí, ať už chcete postupovat v rámci firmy specializující se na lékařské právo, nebo se prostě chcete dozvědět více o tom, jak lékařské právo funguje v praxi.

Když s námi budete studovat LLM lékařské právo a etiku, budete:

 • Vyučují odborníci na předmět, bývalí a současní odborníci z praxe a akademici zaměření na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi, nejen na teorii.
 • Profitujte ze strategických partnerství s firmami, regulátory a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právních technologiích výběrem studia modulů právních technologií.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost tím, že získáte důležité přenositelné dovednosti a zmapujete svou kariéru s naším kariérním týmem.

Tento kurz pokrývá oblasti, jako je lékařská nedbalost, odmítnutí léčby, žádosti o léčbu a budoucnost lékařské odpovědnosti. Oceněný modul pro tento program (lékařské právo a etika) je záměrně navržen tak, aby dal lékařské právo do kontextu, což vám umožní naučit se aplikovat složité teoretické koncepty na situace klientů v reálném světě. S podporou a vedením našich zkušených profesionálních lektorů získáte cenný vhled do skutečného světa a praktické aplikace zákona, abyste zajistili, že lékařské postupy zůstanou etické a bezpečné.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty práv, kteří si chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci, budete v prvních semestrech studovat řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli předpisům ministerstva vnitra nemají studenti, kteří ke studiu u nás potřebují vízum Student Route, povoleno studovat online a mohou si vybrat pouze moduly prezenční výuky.

Struktura kurzu

Podmínky 1 a 2 (na plný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Lékařské právo a etika
 • Školení výzkumných metod (sezení v průběhu 1. a 2. období)

Poté si můžete vybrat tři ze seznamu volitelných modulů*, který zahrnuje moduly jako:

 • Zákon o duševním zdraví
 • Mezinárodní trestní právo
 • Mezinárodní lidská práva

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

3. období (na plný úvazek)

 • Disertační práce z lékařského práva a etiky

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast v jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi specializované oblasti lékařského práva a etiky.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Jak se přihlásit

 • Na tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu spolu s naším právním oddělením (LPC).

Vezměte prosím na vědomí: Naše kurzy v Hong Kongu ještě nejsou otevřené pro přihlášky. Pokud máte zájem dozvědět se více o studiu v Hong Kongu, zaregistrujte svůj zájem ještě dnes.

O Škole

Otázky