Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM Compliance a regulace - Plný úvazek
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM Compliance a regulace - Plný úvazek

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Dálkové studium, Na kampusu

* £12,500 Domácí, Londýn; £11,350 Domácí, Non-Londýn; £17,500 Mezinárodní, Londýn; £15,100 Mezinárodní, Non-London; £11,350 Online

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů Magister's in Law jsou určeny pro absolventy práva a jiných než právnických absolventů, kteří chtějí prozkoumat praktické uplatnění konkrétního, specializovaná oblast práva. Studujte tváří v tvář nebo online.

LLM Compliance a regulace - Plný úvazek

Master of Laws (LLM) je postgraduální titul určený k posílení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Speciálně navržený pro absolventy práva a mimoprávnické absolventy, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru práva, se zaměřuje konkrétně na rozvoj důkladných znalostí z oblasti Compliance and Regulation.

Zákon v kontextu

Získejte základní důkladné znalosti a vhled do vámi zvolené oblasti práva a pochopte důležitost právních pravidel tak, jak jsou aplikovány v reálném světě.

Flexibilní studium

Struktura programu je vysoce flexibilní. Můžete si navrhnout svůj vlastní titul Pathway , který vám vyhovuje a splňuje vaše kariérní cíle, ať už jsou cokoli.

Vyučováno odborníky na předmět

Vyučováno kombinací bývalých a současných odborníků, stejně jako výzkumné a pedagogické akademiky, kteří se zaměřují na právní praxi, nejen teorie.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu ve 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Studenti, kteří nejsou právními předpisy, musí absolvovat povinnou dvoutýdenní indukci pokrývající Key Principles of the English Legal System, pokud nedokážou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí zahrnovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

Podrobnosti o kurzu

Dodržování předpisů a nařízení LLM vám poskytne příležitost prozkoumat otázky týkající se dodržování předpisů a regulace se zaměřením na jednu nebo více z následujících oblastí: pojistné právo; energetické právo; právo životního prostředí; ochrana údajů a duševní vlastnictví.

Při studiu LLM Compliance and Regulation s námi budete:

 • Být vyučován odborníky na předmět, bývalí i současní odborníci a akademici zaměřeni na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi, nejen na teorii.
 • Využijte strategických partnerství s firmami, regulačními orgány a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právní technologii výběrem studia modulů v právní technologii.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost získáním důležitých přenositelných dovedností a mapováním své kariéry s naším kariérním týmem.

Kromě obecného uvedení do programu, existuje dvoutýdenní indukce pokrývající klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro studenty, kteří nejsou právními předpisy, ale také otevřeno studentům, kteří chtějí osvěžit základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si udělal značnou přestávku od právního vzdělávání.

Abychom vás mohli připravit na disertační práci, budete studovat řadu povinných a dalších volitelných školení výzkumných metod.

Vezměte prosím na vědomí, že, kvůli předpisům ministerstva vnitra, studenti, kteří potřebují ke studiu u nás vízum Student Route, nesmí studovat online a mohou si vybrat pouze osobní učené moduly.

Struktura kurzu

Termíny 1& 2 (prezenční)

Dvoutýdenní indukce: Pro studenty mimo zákon, to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Dokončíte:

 • Dodržování předpisů a regulace
 • Školení metod výzkumu (zasedání v termínech 1 a 2)

Poté si můžete vybrat jeden z modulů schválených podle předpisů a předpisů:

 • Pojišťovací právo
 • Energetické právo
 • Právo životního prostředí
 • Ochrana údajů a duševní vlastnictví

Plus dva* moduly z volitelného průvodce modulem.

*Všechny volitelné moduly závisí na dostupnosti.

Termín 3 (prezenční)

 • Disertační práce v souladu a regulaci

Informace o předmětu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo zadáním kurzu 4 500 slov.

Účast na jednom z našich kampusů ve Velké Británii (nebo schválené zámořské centrum po předchozí domluvě) je vyžadována pro všechny zkoušky, včetně online studia.

Výchozím umístěním kampusu pro online studium je Londýn.

Disertační modul bude hodnocen odevzdáním diplomové práce (15 000 slov) a poskytne příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu vyšetřování a reflexi odborné oblasti Compliance and Regulation.

Struktura

Tento kurz má inovativně flexibilní strukturu, se specifickými hodnoceními, která přispívají k efektivnímu učení.

Jak se přihlásit

 • O tento kurz se můžete přihlásit přímo na univerzitě.
 • Tento kurz nelze zvolit ke studiu po boku naší právní praxe Cuse (LPC).

Mějte prosím na paměti: Naše hongkongské kurzy ještě nejsou otevřené pro aplikace. Pokud máte zájem dozvědět se více o studiu v Hongkongu, zaregistrujte svůj zájem ještě dnes.

O Škole

Otázky