Keystone logo
The University of Law Postgraduate Programmes LLM bankovnictví a dluhové financování – plný úvazek
The University of Law Postgraduate Programmes

LLM bankovnictví a dluhové financování – plný úvazek

12 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 *

Dálkové studium, Na kampusu

* Spojené království – 10 500 GBP Londýn, 9 500 GBP mimo Londýn. Mezinárodní - 14 000 GBP Londýn, 12 000 GBP mimo Londýn

Úvod

Naše LLM z naší nové sady programů magisterského studia práva jsou navrženy pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí prozkoumat praktickou aplikaci konkrétní specializované oblasti práva. Studujte tváří v tvář nebo online.

LLM bankovnictví a dluhové financování

Master of Laws (LLM) Banking and Debt Finance je postgraduální titul určený k posílení vašich akademických právních znalostí, zejména se zaměřením na konkrétní oblasti zájmu. Tento kurz, který je speciálně navržen pro absolventy práv a neprávnic, kteří chtějí získat magisterskou kvalifikaci v oboru právo, vám poskytne dovednosti, které vám pomohou zlepšit vaši kariéru v bankovnictví nebo financích.

detaily kurzu

LLM Banking and Debt Finance je inovativní, flexibilní program, který vám poskytne hluboké znalosti bankovnictví a dluhového financování v praxi, včetně schopnosti aplikovat složitá právní pravidla na problémy reálného světa. Budete mít příležitost prozkoumat regulaci bank se zaměřením na řízení rizik a také vztah mezi bankami a jejich zákazníky podle anglického práva.

Když u nás budete studovat LLM bankovnictví a dluhové financování, budete:

 • Vyučují odborníci na předmět, bývalí a současní odborníci z praxe a akademici zaměření na výzkum a výuku.
 • Zaměřte se na právní praxi, nejen na teorii.
 • Využijte výhod strategických partnerství s firmami, regulátory a akreditačními orgány.
 • Zjistěte více o právní technologii výběrem studia modulů právní technologie.
 • Zlepšete svou zaměstnatelnost tím, že získáte důležité přenositelné dovednosti a zmapujete svou kariéru s naším kariérním týmem.

Kromě obecného uvedení do programu existuje dvoutýdenní úvod, který zahrnuje klíčové principy anglického právního systému. To je povinné pro neprávnické studenty, ale je také otevřené pro studenty, kteří si chtějí zopakovat základy práva Anglie a Walesu. To by bylo užitečné pro každého studenta, který si dal značnou pauzu od právního vzdělávání.

Abychom vám pomohli připravit se na vaši dizertační práci, budete v prvních semestrech studovat řadu povinných a dalších volitelných školení Výzkumných metod.

Vezměte prosím na vědomí, že kvůli předpisům ministerstva vnitra nemají studenti, kteří ke studiu u nás potřebují vízum Student Route, povoleno studovat online a mohou si vybrat pouze moduly prezenční výuky.

Struktura kurzu

Podmínky 1 a 2 (na plný úvazek)

Dvoutýdenní adaptace: Pro neprávnické studenty to zahrnuje povinný úvod do práva Anglie a Walesu, který musí být dokončen před zahájením prvních modulů.

Vyplníte:

 • Bankovnictví a dluhové financování
 • Školení výzkumných metod (sezení po dobu 1 a 2)

Poté si můžete vybrat tři* ze seznamu volitelných modulů, který obsahuje moduly jako:

 • Soulad a regulace
 • Finance, účetnictví a řízení rizik
 • Corporate Governance v praxi

*Všechny volitelné moduly jsou závislé na dostupnosti.

3. období (na plný úvazek)

 • Disertační práce v bankovnictví a dluhové financování

Informace o kurzu

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny tříhodinovou neviditelnou písemnou zkouškou nebo 4500 slovním zadáním kurzu.

Účast na jednom z našich kampusů ve Spojeném království (nebo ve schváleném zámořském centru po předchozí domluvě) je vyžadována u všech zkoušek, včetně online studia.

Výchozí umístění kampusu pro online studium je Londýn.

Modul disertační práce bude posouzen předložením diplomové práce (15 000 slov) a poskytuje příležitost k trvalému, hloubkovému a intenzivnímu zkoumání a reflexi specializované oblasti bankovnictví a dluhového financování.

Struktura

Kurz má inovativně flexibilní strukturu se specifickými hodnoceními, která vedou k efektivnímu učení.

Požadavky na kurz

Studenti by měli mít britský bakalářský titul v jakémkoli předmětu v poměru 2:2 nebo vyšší nebo ekvivalentní kvalifikaci. Neprávní studenti musí absolvovat povinnou dvoutýdenní úvodní lekci zahrnující klíčové principy anglického právního systému, pokud nemohou prokázat úspěšné absolvování LLB (nebo ekvivalentu) nebo minimálně 3 právních modulů v hodnotě alespoň 80 kreditů QCF, které musí obsahovat - anglický právní systém, smluvní právo a právo deliktu.

O Škole

Otázky