Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

Úvod

The University of Greenwich se řídí základním étosem „bez omezení“. Naší základní vizí je umožnit každému objevovat nové možnosti, nespoutané konvenční moudrostí a umělými hranicemi. Prostřednictvím tohoto přístupu se snažíme inspirovat nové způsoby komunikace, propojování a vyjadřování naší osobní a kolektivní identity.

Jsme také jednou z mála londýnských univerzit, která má vše, co potřebujete, na jednom místě. Výukové, společenské, sportovní a obytné prostory jsou v kampusu nebo v jeho blízkosti.

Greenwichská komunita

Greenwich je více než sbírka jednotlivých studentů a zaměstnanců, je to komunita lidí, které spojuje jejich vášeň pro učení. Být členem univerzitní komunity vyjadřuje pocit hrdosti a odpovědnosti žít podle vysokých standardů předchozích generací studentů. Znamená to také, že se spoléháte na ostatní, kteří vám pomohou stát se tím nejlepším studentem, kterého můžete. Existuje mnoho příležitostí, jak se spřátelit, zkoušet nové věci a objevovat, v čem jste dobří, spolu s podobně smýšlejícími lidmi. Každý je vítán a v Greenwichi může najít způsob, jak zapadnout.

Užijte si učení

Je důležité, aby vás studium na Greenwichi bavilo a abyste měli příležitost vyniknout. Naše kurzy jsou navrženy ve spojení s obchodem a průmyslem a využívají nejnovější osnovy založené na výzkumu. Budeme vás podporovat a povzbuzovat k dosažení nejlepšího možného výsledku.

Technologie hraje v naší výuce velkou roli. Příkladem toho je zachycení přednášek, které vám umožňuje znovu navštěvovat přednášky online a na vyžádání. Naši zaměstnanci mají prostředky k tomu, aby se multimédia stala klíčovou součástí vašeho vzdělávání.

Specializujeme se na předměty, které vás připraví na další etapu vaší kariéry. Mnoho našich studentů má externí mentory a absolvují pracovní stáže, aby si vybudovali dovednosti a zkušenosti na pracovišti, které oceňují zaměstnavatelé. To je vzorec úspěchu, protože 90 % našich absolventů začne pracovat nebo pokračovat ve studiu do šesti měsíců od ukončení kurzu (průzkum DLHE z roku 2018).

Učí zapálení lidé

Zaměstnáváme vysoce kvalifikované, odborné učitele, většinou s formální pedagogickou kvalifikací. Velký počet našich akademiků také dříve pracoval v obchodu nebo průmyslu. To nám umožňuje poskytovat aktuální a oborově relevantní kurzy, které jsou akreditovány profesními orgány.

Naši lektoři jsou zapálení do sdílení znalostí stejně jako do svých předmětů. Jsou ideálně umístěny, aby vám pomohly dosáhnout vašeho potenciálu. Naši studenti často poznamenávají, jak naši akademici udělají něco navíc, aby jim pomohli vyniknout ve zvoleném předmětu.

Tyto principy nám v roce 2017 vynesly stříbrný národní rámec Teaching Excellence Framework (TEF) a pro velký počet našich pedagogů získaly národní stipendia Higher Education Academy National Teaching Fellowships.

Pomocné služby

Nabízíme komplexní škálu podpůrných služeb pro všechny naše studenty. Každému studentovi je přidělen osobní lektor, který vám pomůže po celou dobu studia v Greenwichi. Náš tým studentských akademických služeb vám může pomoci vypořádat se s potřebami ubytování, finančními záležitostmi, radami a poradenstvím a potřebami pro osoby se zdravotním postižením. Greenwich Students' Union je srdcem univerzity a nabízí vynikající škálu společenských, sportovních a podpůrných schopností pro všechny vysokoškolské a postgraduální studenty.

Zařízení, která utvářejí vaši budoucnost

Od roku 2013 jsme investovali více než 150 milionů liber do laboratoří, výukových prostor a studentských zařízení. To zahrnuje nové studentské centrum v kampusu Medway a budovu Dreadnought v Greenwichi.

Dreadnought je novým centrálním centrem pro všechny studentské akademické a společenské aktivity. Kromě výukových a počítačových prostor zde najdete kavárnu, restauraci, posilovnu a místo konání koncertů a akcí. Zde můžete provádět své sociální učení, přistupovat ke službám pro studenty, účastnit se studentských aktivit a setkávat se s přáteli.

Budete také těžit z vynikajících studijních zařízení, včetně prvotřídních pokročilých laboratoří pro vědecké a technické předměty a tří kampusových knihoven se specializovanými knihovníky akademických služeb.

Posouvání znalostí v Greenwichi

Náš výzkum se zabývá některými z nejnáročnějších světových problémů, od globálního zdraví po veřejnou bezpečnost.

Současná vyšetřování zahrnují nemoci přenášené komáry, jako je malárie a virus Zika, a použití 3D tiskáren pro lékařské implantáty. Mezi další projekty patří život zachraňující výzkum evakuace z obtížných prostředí, jako jsou staveniště výškových budov, a pochopení vazeb mezi politikou a ekonomikou.

Tato odbornost se přímo promítá do naší výuky. Vaše třídy jsou informovány špičkovým výzkumem a vyučovány předními výzkumníky, kteří sami posouvají hranice poznání.

Vítáme také další generaci postgraduálních výzkumných pracovníků, kteří budou provádět špičkový výzkum s využitím našich prvotřídních zařízení. Podpoří vás supervizní tým, který vám pomůže rozvíjet dovednosti pro kariéru v akademické sféře, výzkumu a průmyslu.

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  14%

 • 00

Vlastnosti kampusu

The University of Greenwich má dva kampusy se sídlem v Londýně a jeden v Medway v Kentu. Spojte městský životní styl s klidným prostředím pro jedinečný studijní zážitek.

 • kampus Greenwich, Londýn
 • Kampus Avery Hill, Londýn
 • Kampus Medway, Kent

O Greenwichském kampusu

Náš areál Greenwich Campus u řeky je obklopen zelení Greenwichského parku a nachází se v blízkosti centra Londýna.

Greenwich Campus leží na seznamu světového dědictví UNESCO a nachází se v srdci Greenwiche v jihovýchodním Londýně. Okolí má živou atmosféru, ale je daleko od shonu města, takže je ideálním místem pro studium.

Areál je obklopen historickými památkami, stejně jako Greenwich Park a výběr barů a restaurací. Mnoho míst v okolí kampusu bylo použito jako kulisy pro filmy, jako je Králova řeč, Bídníci, Čtyři svatby a jeden pohřeb a Královna.

O kampusu Avery Hill

Avery Hill Campus obklopený zelení se nachází v Elthamu v jihovýchodním Londýně. Má prvotřídní výukové a sportovní zázemí a také ubytování pro studenty.

Avery Hill je ideálním místem pro studenty, kteří chtějí studovat v Londýně. Nejen, že má atmosféru univerzitního kampusu s výukovým a obytným prostorem, ale je také jen 30 minut vlakem z centra Londýna.

O kampusu Medway

Progresivní univerzita v historickém prostředí. Objevte více o studentském životě a studijních zkušenostech na Medway Campus v Chatham Maritime, Kent. Místo, kde se rozhodnete studovat, je opravdu důležité rozhodnutí a jsme rádi, že vás můžeme přivítat v našem historickém kampusu Medway v Chathamu v Kentu.

Medway Campus má bohatou námořní historii. Jeho budovy z červených cihel byly dříve základnou Royal Navy. Nelsonova vlajková loď HMS Victory byla postavena v Chatham's Historic Dockyard.

V kampusu jsou také úžasné kavárny a bary, včetně těch v Pembroke a Pilkington Buildings. Atraktivní prostor ve stylu náměstí s venkovním posezením je ideální pro akce. Je zde také spousta zeleně s tenisovým kurtem.

Našim studentům nabízíme podpůrné prostředí pro jejich studium a pomoc, kterou potřebují k zajištění absolventských pracovních míst v Londýně, na jihovýchodě a dále.

  Přijímací řízení

  Všechny následující dokumenty musí být nahrány do části „Kvalifikace“ formuláře žádosti. Aplikace, které nemají požadovanou dokumentaci, nemusí být brány v úvahu.

  1. Naskenované kopie vašich certifikátů a/nebo přepisů, které splňují vstupní požadavky programu.
  2. Požadavky na vstup najdete na naší stránce s žádostí o postgraduální studium.
  3. Naskenovaná kopie vašeho pasu a povolení k pobytu, pokud je to relevantní.
  4. Curriculum Vitae (CV), včetně jmen dvou rozhodčích (lze uvést i písemné reference pomocí referenčního formuláře).
  5. Podrobný výzkumný návrh v rozsahu asi 1 500 slov (pro žádosti o stipendium si prosím přečtěte konkrétní pokyny v inzerátu a uveďte odkaz na stipendium v sekci osobní prohlášení).
  6. Doklad o vaší znalosti angličtiny pro žadatele, jejichž prvním jazykem není angličtina. Svou znalost angličtiny nemusíte prokazovat, pokud můžete prokázat, že jste státním příslušníkem jedné z následujících zemí nebo pokud jste absolvovali vysokoškolskou nebo magisterskou kvalifikaci ve Spojeném království nebo v jedné z těchto zemí.

  Žadatelé, kteří nesplňují tato kritéria, budou muset poskytnout certifikát IELTS, dosahující 6,5 v každé oblasti, nebo přijatelný, prokazatelný ekvivalent tohoto.

  Co se stane po odeslání přihlášky?

  Proces náboru studentů se na jednotlivých fakultách liší, ale všechny online přihlášky jsou zpočátku přihlášeny na fakultní kanceláři, takže pokud máte dotaz, kontaktujte je nejprve. Fakulta/katedra vás bude přímo kontaktovat, aby si domluvila pohovor, pokud bude chtít vaši žádost posunout dále.

  Pokud bude vaše žádost neúspěšná, budete informováni. Pokud budete úspěšní, obdržíte nabídku z Postgraduate Research Admissions, podléhající případné kontrole UKVI a poskytnutí důkazu, že splňujete vstupní požadavky do programu. Vezměte prosím na vědomí, že náborový proces může trvat šest až osm týdnů. Pokud potřebujete rozhodnutí dříve z důvodu uzávěrky financování, informujte prosím fakultu a uveďte to jasně v části osobního prohlášení ve vaší přihlášce.

  Přijímací proces

  Odpovědí na přijetí nabídky

  • Na nabídku přijetí musíte odpovědět do 30 dnů nebo do uvedeného data zahájení vašeho programu, podle toho, co nastane dříve. Pokud neodpovíte, budeme předpokládat, že nabídku přijmout nechcete, a nabídka bude stažena. Chcete-li potvrdit své přijetí nabídky, musíte nabídku přijetí podepsat a uvést datum a vrátit ji spolu s dalšími požadovanými dokumenty, jak je uvedeno ve vašem nabídkovém dopise.
  • Datum zahájení bude uvedeno na vaší nabídce přijetí. Nezapomeňte, že před datem zahájení vašeho programu musíte splnit všechny podmínky vaší nabídky.
  • Informace o platbě vkladu, poskytnutí sponzorského dopisu a platbě školného najdete na našich studentských finančních stránkách.
  • Podrobnosti o poplatcích za studium
  • Pokud jste mezinárodní student nebo požadujete ATAS, přečtěte si pokyny na našich stránkách pro mezinárodní studenty.

  Začátek studia

  Očekává se, že první den studia dokončíte registraci ve Studentském centru a zúčastníte se uvedení na fakultu. Pozdní příjezdy musí oznámit přijímací řízení pro postgraduální výzkum a jejich fakultu o navrhovaném datu příjezdu.

  Vízové požadavky

  Při podávání žádosti o studentská víza budete muset předložit některé konkrétní dokumenty, které prokážou, že splňujete kritéria

  Odeslání dokumentů se svou žádostí o studentské vízum

  Dokumenty, které musíte k žádosti o vízum poskytnout, závisí na vašich okolnostech. Některé dokumenty jsou povinné a jiné je třeba poskytnout v závislosti na vašich okolnostech a na tom, co říká váš CAS. Následující seznam by vám měl pomoci zjistit, jaké dokumenty budete muset předložit. Je důležité poskytnout všechny potřebné dokumenty, protože v opačném případě může dojít k zamítnutí víza.

  Seznam dokumentů studentských víz

  Aktuální pas

  Aktuální cestovní pas nebo jiný platný cestovní doklad.

  Kvalifikace uvedené na vašem CAS.

  Všechny kvalifikace uvedené ve vašem CAS. Měli byste si uvědomit, že pokud ve vašem CAS nejsou uvedeny žádné kvalifikace, nemusíte je uvádět.

  Důkaz v anglickém jazyce.

  UKVI žádá o prokázání vaší znalosti anglického jazyka. Univerzity si mohou vybrat, jak posoudí studentovy znalosti angličtiny. Váš CAS potvrdí, jak univerzita posoudila vaši znalost angličtiny. Pokud to bylo posouzeno vámi poskytnutím certifikátu nebo kvalifikace, bude to uvedeno ve vašem CAS a vy musíte poskytnout uvedený certifikát. Pokud ve vašem CAS nejsou uvedeny žádné anglické jazykové kvalifikace, nebudete muset s přihláškou poskytovat žádné.

  Překlady.

  Pokud některý dokument není v angličtině, musí být k originálu přiložen úplný překlad. Překlad musí obsahovat:

  • Ověření od překladatele, že se jedná o přesný překlad původního dokumentu
  • Kontaktní údaje překladatelské společnosti
  • Datum překladu

  Doklad o financích.

  Musíte doložit, že máte k dispozici konkrétní částku peněz na školné a životní náklady ve Spojeném království. Podívejte se na naše informace o finančních požadavcích, kde najdete pokyny, jak zkontrolovat, jaká tato částka je.

  Typy dokumentů, které můžete poskytnout k prokázání svých financí, jsou:

  • Osobní bankovní výpisy nebo výpisy ze stavebního spoření
  • Bankovní dopisy
  • Oficiální půjčky
  • Oficiální finanční sponzorské dopisy

  Podívejte se na naše informace a pokyny k finančním dokumentům na stránce Demonstrating Your Finances. Vezměte prosím na vědomí, že je důležité poskytnout finanční dokumenty, které splňují požadavky, abyste se vyhnuli zamítnutí víza.

  Souhlas od vládního sponzora.

  Pokud jste v minulém roce obdrželi oficiální finanční sponzorství od vlády, musíte poskytnout dopis od tohoto sponzora, který potvrzuje souhlas sponzora, abyste mohli podat žádost o studentská víza.

  Důkaz o vašem vztahu s vaším rodičem nebo opatrovníkem.

  Pokud jsou finanční prostředky, které ukazujete, vedeny pod jménem rodiče, musíte prokázat svůj vztah k rodičům. Rodné listy nebo adopční listy jsou akceptovány.

  Dopis od rodiče/opatrovníka.

  Pokud jsou finanční prostředky vedeny na jméno rodiče, potřebujete také dopis od rodičů nebo zákonných zástupců, kteří poskytují souhlas s použitím peněz. Dopis nemusí mít striktní formát, ale musí být podepsaný a datovaný.

  Doklad o souhlasu rodičů nebo jiného zákonného zástupce, pokud je vám méně než 18 let.

  Pokud je vám při zahájení studia méně než 18 let, budete muset předložit dopis od rodičů nebo zákonného zástupce (zákonných zástupců) a také rodný list nebo adopční list. V případě potřeby nás kontaktujte pro další informace a rady.

  Výsledky vašeho testu na tuberkulózu

  Pokud jste ze země, kde musíte udělat test. Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste posledních šest měsíců žili v zemi, kde není test na TBC vyžadován, nebudete jej muset poskytovat (Pokud žijete ve Spojeném království šest nebo více měsíců, nebudete musíte podstoupit test na TBC.) Podívejte se na informace UKVI o testech na TBC a zkontrolujte, zda se to týká i vás.

  Certifikát ATAS (Academic Technology Approval Scheme Certificate).

  Toto je certifikát vyžadovaný některými postgraduálními studenty. (Nevztahuje se na studenty v bakalářských studijních programech.) Upozorňujeme, že vydání certifikátu ATAS trvá přibližně jeden měsíc. Váš CAS potvrdí, zda potřebujete certifikát ATAS. Další pokyny naleznete v našich informacích ATAS.

  Stipendia a financování

  Naše stipendia a stipendia se pohybují od stipendií pro absolventy péče a studenty ve finanční nouzi až po ocenění za postgraduální studium. S naším stipendiem EU by noví studenti s bydlištěm v EU mohli získat slevu na školné za první rok.

  Stipendia a stipendia 2023/24

  Ubytování Stipendium

  The Greenwich University Accommodation Bursary pro nové domácí/domácí vysokoškoláky s nízkým příjmem domácnosti.

  Postgraduální stipendium pro umělou inteligenci a datovou vědu

  Stipendium je hotovostní stipendium ve výši 10 000 GBP nebo prominutí poplatku za studium MSc v oboru Data Science a jeho aplikačního kurzu na The University of Greenwich .

  Stipendium nadace Aziz Foundation

  Stipendium Aziz Foundation pokryje 100 % postgraduálního školného na podporu britských muslimů, kteří chtějí studovat na The University of Greenwich .

  Péče opouštějící stipendium

  Care Leaver Bursary poskytuje 1 500 £ ročně vysokoškolským studentům, kteří nastupují na univerzitu přímo z péče místních úřadů.

  Dojíždějící stipendium

  Naše stipendia pro dojíždění podporují studenty z domácností s nízkými příjmy, kteří čelí náročným nákladům na cestu na univerzitu.

  David Fussey sborová výstava stipendium 2023/24

  David Fussey Choral Exhibition Bursary má hodnotu 1 000 £ ročně pro studenty, kteří budou vybráni do The University of Greenwich Choir.

  Stipendium digitálního přístupu

  Noví pregraduální nebo postgraduální studenti s nízkými příjmy domácnosti mohou požádat o finanční pomoc na vybavení pro podporu online výuky.

  Stipendium EU

  Studenti z EU s bydlištěm v EU, kteří mají nabídku ke studiu u nás, by mohli získat výraznou slevu na školném za první rok studia v akademickém roce 2023/24.

  Stravovací poukázky

  Pokud zažíváte neočekávanou finanční krizi a v důsledku toho si nemůžete dovolit jídlo, toaletní potřeby nebo jiné základní věci, můžete mít nárok požádat o poukázku na jídlo.

  Skvělé stipendium na dovednosti

  Jde nám všem o SKVĚLÉ dovednosti! Pokud se studenti před nástupem na univerzitu účastní našich osvětových aktivit, mohou mít nárok na stipendium v hodnotě 2 000 GBP.

  Greenwichské stipendium progrese

  Nový program stipendií a pracovních stáží ve výši 3 000 liber pro studenty a absolventy, kteří platí domácí poplatky.

  Mezinárodní fond strádání

  Tento fond je určen pro studenty EU bez půjčky na údržbu a zahraniční studenty, kteří zaznamenali neočekávané krátkodobé náklady.

  Mezinárodní cena za stipendia

  Zahraniční studenti, kteří mají nabídku ke studiu na The University of Greenwich mohli v prvním roce získat slevu na školné v hodnotě až 3 000 liber.

  Stipendium nadace pana Geese

  Toto stipendium má hodnotu 5 000 GBP pro postgraduálního studenta zapsaného v magisterském studiu vodního, odpadního a environmentálního inženýrství a může vám během studia nabídnout 5 000 GBP.

  Ošetřovatelství Memorial Appeal Bursary Buddy

  Pro mnoho studentů může být přihláška na univerzitu těžkým a skličujícím rozhodnutím. Finanční překážky mohou omezit potenciál studentů.

  Stipendium Roberta Holmana

  Tato cena má hodnotu 1 000 liber pro současné studenty studující kurzy účetnictví a financí z Greenwiche, Lewishamu a Southwarku.

  Royal Navy a Royal Marine Bursary

  Toto stipendium poskytuje až 3 000 £ ročně pro vysokoškolské studenty, kteří sloužili v Royal Navy nebo Royal Marines, nebo jejichž rodiče mají záznam o službě.

  Stipendium RPS Karen Roberts

  Tato cena má hodnotu 5 000 liber pro vysokoškoláka zapsaného v BA krajinářské architektury a může vám nabídnout 5 000 liber během prvního roku studia.

  Stipendium RSK

  Stipendium je hotovostní stipendium 5 000 GBP pro studenta prvního ročníku bakalářského studia zapsaného do konkrétních programů inženýrství a architektury.

  Nadace sira Williama Boremana

  Pokud máte trvalé bydliště ve čtvrti Greenwich nebo Lewisham, můžete získat grant od Nadace Sira Williama Boremana na své životní náklady.

  Stipendium Stephena Lawrence (architektura)

  Stipendium je hotovostní stipendium ve výši 18 500 GBP nebo prominutí poplatku za studium architektury Part 2 March na The University of Greenwich .

  Stipendia a půjčky na vzdělávání učitelů

  Máte zájem stát se učitelem?

  Globální Greenwich Bursary

  Tým pro globální mobilitu a tým pro poplatky a financování by rády spolupracovaly a nabídly specializované stipendium, které by studentům ze znevýhodněného prostředí pomohlo získat přístup ke studiu v zahraničí a příležitostem pro stáže.

  Greenwich Bursary

  Greenwich Bursary má hodnotu 700 liber pro nové vysokoškolské studenty s nízkým příjmem domácnosti.

  Stipendium Sanctuary

  Toto stipendium je určeno pro držitele nabídky, který žádá o azyl nebo se statusem uprchlíka ve Spojeném království. Pokrývá náklady na školné a ubytování plus příspěvek na údržbu.

  Vizionářské stipendium

  Tato cena má hodnotu 5 000 GBP pro studenty, kteří překonali nepřízeň osudu, byli s námi během školy/vysoké školy nebo jejich současného studia a byli nominováni učitelem nebo poradcem z jejich instituce.

  William Hills stipendium

  Stipendium William Hills nabízí šesti studentům 2 000 GBP každý rok po dobu jejich 4letého titulu MEng Mechanical Engineering. Další dvě ocenění jsou k dispozici pro dva studenty ve druhém ročníku jejich titulu BEng strojní inženýrství.

  Místa

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

  Otázky