Keystone logo
The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

Úvod

The University of Edinburgh je stálicí v našem složitém, rychle se měnícím světě již více než 400 let.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" Student ve společnosti <span translate= "no">The University of Edinburgh " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743, c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json=" {"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""} " />Jak ukazují trvalé následky pandemie Covid-19, společnost čelí významným výzvám. Jako přední světová univerzita jsme přesvědčeni, že vzdělávání bude hrát zásadní roli při řešení těchto problémů a těší se z naší společné odpovědnosti reagovat na ně.

Je to něco, co naše komunita vždy dělala. Společně jsme rozšířili hloubku lidského poznání a zlepšili životy obyčejných lidí.

Výzkum zde provedený vedl k objevu chloroformové anestezie, částice Higgsova bosonu a oplodnění in vitro. Naši akademici, studenti a absolventi objevili oxid uhličitý, vedli skotské osvícení pokládající základy současného myšlení, vyvinuli geneticky upravenou vakcínu proti hepatitidě B a identifikovali koronavirus SARS.

Dlouho jsme si užívali ducha inovací a spolupráce a pokračujeme v tom i dnes. Jsme hrdě otevřeni všem, spojujeme lidi s novými pohledy a perspektivami v mezinárodní komunitě, která zakládá datové hlavní město Evropy, řeší změnu klimatu a připravuje cestu pro nové způsoby léčby plodnosti. Naši vědci hledají léky na rakovinu, přeměňují léky ke zlepšení léčby koronaviru Covid-19 a přispěli ke globálnímu hledání vakcíny.

Společně jsme dnes otevřeni světu, abychom mohli ovlivnit svět zítra.

Vízové požadavky

Žebříčky

Místa

  • Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

Otázky