Keystone logo
© Moritz College of Law
The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

The Ohio State University Moritz College of Law

Úvod

The Ohio State University Moritz College of Law je nedílnou součástí jedné z největších světových vzdělávacích institucí. Moritz College of Law, založená v roce 1891 a trvale nejlepší právnická fakulta ve státě Ohio, se rozrostla v jednu z předních státních právnických škol a jednu z nejuznávanějších právnických fakult na světě.

Moritz College of Law, založená v roce 1891 a trvale nejlepší právnická fakulta ve státě Ohio, se rozrostla v jednu z předních státních právnických škol a jednu z nejuznávanějších právnických fakult na světě.

Kolegiální komunita přibližně 570 studentů a více než 50 členů fakulty, Moritz je známá svým přísným akademickým programem, průkopnickým výzkumem své světové fakulty, hlubokým závazkem k výuce a odbornému výcviku a rozvojem budoucích lídrů.

Více než 11 000 absolventů vysoké školy je základem její národní pověsti. Mezi absolventy patří soudci Nejvyššího soudu Ohia, soudci federálních odvolacích a okresních soudů, američtí senátoři, zástupci USA, guvernéři, řídící partneři v právnických firmách všech velikostí, generální ředitelé společností Fortune 500, profesoři právnických fakult po celé zemi, a prominentní právníci v soukromé praxi, vládních službách a advokátních kancelářích veřejného zájmu.

The Moritz College of Law je nedílnou součástí The Ohio State University, jedné z nejlepších a největších veřejných univerzit v USA. Ohio State University byla také vybrána mezi nejlepší americké kampusy veřejných univerzit. Ohio State University je celonárodně známá svým vysokoškolským fotbalovým týmem Buckeyes.

Mise Moritz College of Law

  • Snažíme se učit studenty přísným analytickým dovednostem, pomáhat jim při rozvíjení jejich porozumění právu a právnímu procesu a zlepšovat jejich profesionální úsudek prostřednictvím dynamického a inovativního vzdělávacího prostředí s cílem, aby se stali vynikajícími právními profesionály vybavenými k pomoci a zlepšování společnosti.
  • Nabídněte pohled na dopad práva a právních institucí na jednotlivce a komunity a obhajujte změny v právu, které zlepšují blahobyt lidí a společnosti.
  • Přispějte odbornými znalostmi do veřejných konverzací a iniciativ, které vedou ke zlepšení práva a správy spravedlnosti v Ohiu, v národě a ve světě.

Místa

  • Columbus

    Michael E. Moritz College of Law 55 West 12th Avenue, Drinko Hall Columbus, OH 43210-1391, 43210, Columbus

    Otázky