Keystone logo
The College of Law

The College of Law

The College of Law

Úvod

O

69889_lady-justice-2388500_640.jpg

MISE

The College of Law je škola odborné praxe pro právníky. Jsme také největším poskytovatelem právnického vzdělávání zaměřeného na praxi v Australasii.

Naším posláním je posílit kariéru právníků v celém Australasii prostřednictvím poskytování inovativního právního vzdělávání zaměřeného na praxi.

NÁŠ DIFERENCE

The College of Law je v čele praktické právní výchovy od roku 1974. Více než 60 000 našich absolventů pracuje ve všech aspektech průmyslu - a my jsme jedním z nejdůvěryhodnějších jmen v oblasti právního vzdělávání v Austrálii a na Novém Zélandu.

Ale to, co nás odlišuje, je naše zaměření na praktickou stránku zákona a na skutečnou důležitost našich vzdělávacích programů.

S více než 400 zaměstnanci v Austrálii a na Novém Zélandu, z nichž většina jsou právníci, pracujeme z povolání, pro tuto profesi.

V Austrálii je akademie jednou z mála neuniverzitních oborů, které dosáhly statut samoregistračního úřadu Agentury pro kvalitu a standardy terciárního vzdělávání.

69891_sydney-opera-house-354375_640.jpg

UZNÁVÁNA AGENTURA TERCIÁRNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A STANDARDŮ KVALITY AUSTRÁLIE

The College of Law je samosprávným orgánem uznávaným Agenturou pro standardy terciárního vzdělávání a kvality v Austrálii. To znamená, že akademie v rámci svých specializovaných oblastí práva dosáhla akademických standardů, řízení a kvality, která odpovídají akademii australské univerzity.

Na Novém Zélandu je Akademie akreditována Novozélandským úřadem pro kvalifikaci, který označil Vysokou školu vysoce přesvědčenou ve své vzdělávací výkonnosti. To je nejvyšší dosažitelná úroveň.

69890_city-1283140_640.jpg

The College of Law ASIA-PACIFIC

The College of Law Asie-Pacifik a jeho ředitel Peter Tritt sídlí v Kuala Lumpuru v Malajsii. The College of Law Asie a Tichomoří byla založena v roce 2016, aby rozšířila činnost Akademie do Asie, se zvláštním zaměřením na nové hospodářské společenství ASEAN. The College of Law Asie-Tichomoří přidala tři nové jurisdikční proudy do vysokoškolského LLM v aplikovaném právním programu.

 • ASEAN 6 Cezhraniční právní praxe: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-asean

 • Společná právní praxe (Nový Zéland): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-common-law-practice

 • Malajská právní praxe: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-malaysia

Nabízíme také programy profesionálního rozvoje, které vám vybaví praktické dovednosti, které potřebujete k vybudování a rozvíjení úspěšné kariéry v právní praxi. Nabízíme následující programy:

 • Mezinárodní právní a odborné dovednosti (ILEPS): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-foundation-programs

 • Pokračující profesní rozvoj (CPD): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-consolidation-programs

Místa

 • Sydney

  The College of Law New South Wales, St Leonards Corporate Head Office 2 Chandos Street St Leonards NSW 2065 Australia, , Sydney

 • Auckland

  Level 8, College of Law Centre 3 City Road, Auckland 1010 New Zealand, , Auckland

  • Kuala Lumpur

   The College of Law Asia, Head Office Level 23, Nu Tower 2 Jalan Tun Sambanthan 50470 Kuala Lumpur, , Kuala Lumpur

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    Otázky