Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Texas A&M University School of Law

Texas A&M University School of Law

Texas A&M University School of Law

Úvod

Právník 21. století musí dělat víc, než jen zkoušet případy u soudu. Budete potřebovat schopnost vyjednávat dohody, připravovat smlouvy, vypořádat řemesla a řešit spory. Na Texas A&M University School of Law vás máme kryté. Náš inovativní program JD zdůrazňuje důležitost právních dovedností v reálném světě, které vás plně připraví na všechny aspekty vaší kariéry.

Existuje více než jeden typ právníka. V 21. století praktikující právníci slouží široké škále klientů v různých funkcích a v nesčetných průmyslových odvětvích. Na Texas A&M University School of Law si můžete nechat své možnosti otevřené tím, že budete pokračovat v širokém vzdělání. Nebo si můžete vybrat jednu ze tří odlišných cest, které nabízíme. V rámci každé z těchto cest se můžete dokonce rozhodnout zaměřit se na konkrétní oblasti praxe, jako je právo duševního vlastnictví nebo zákon o ropě a plynu.

Vybrat si právnickou školu znamená zvolit si na několik příštích let svůj domov a nenajdete lepší místo pro učení a život než Fort Worth. Fort Worth nabízí nepřekonatelnou kvalitu života, právní komunitu, která vítá a mentoruje mladé právníky, a přístup k široké škále zaměstnavatelů v různých podmínkách praxe, včetně právnických firem, vládních agentur, neziskových organizací a právních oddělení korporací.

Místa

  • Fort Worth

    1515 Commerce Street, 76102, Fort Worth

    Otázky