Keystone logo
Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Temple University Beasley School of Law

Úvod

O Temple Law

Podle zákona US News je Temple University Beasley School of Law důsledně uznávaná jako top 50 a nejlépe hodnotná právnická škola.

Temple Law je lídrem v zážitkovém učení a má fakultu s mezinárodní reputací akademické excelence, stipendia a efektivní výuky. Temple Temple má také pět center: Shellerovo centrum pro sociální spravedlnost, Institut pro mezinárodní právo

Studenti z celého světa se zapisují do programu Temple Law's Juris Doctor (JD) a programů Master of Laws, protože škola věnuje 120 let nadřazenému právnickému vzdělání za dostupnou cenu.

Život ve Philadelphii

Město Philadelphia je důležitou součástí zkušenosti Temple Law. Philadelphia je první město světového dědictví UNESCO ve Spojených státech a nedávno byla National Geographic jmenována jedním z nejlepších měst, která v USA navštívila v roce 2020. Akademické programy studentů jsou denně obohaceny o kulturní a intelektuální život tohoto krásného a pulzujícího města a za mnohem dostupnější životní náklady ve srovnání s ostatními východními pobřežními městy.

Šesté největší město v zemi, Philadelphia, je domovem státních a federálních soudů na všech úrovních, bezpočet právnických firem, velkých i malých, desítek obecních agentur a stovek dalších zákonných zaměstnavatelů. Studenti Temple Law mohou snadno dojíždět do New Yorku a Washingtonu DC kvůli výhodné poloze Philadelphie mezi dvěma hlavními městy.

120285_philadelphia-224447_640.jpg

Mise

Chrámové právo, které bylo založeno v roce 1895, se zavázalo k dokonalosti ve výuce, učení, stipendiu a službě. Chrámové právo je zaměřeno na přípravu studentů na vstup a pokračování v právnické profesi s nejvyšší možnou úrovní dovedností, s pevným závazkem k zásadám profesní odpovědnosti a se smyslem pro osobní povinnost vést a sloužit komunitám, ve kterých žít a cvičit.

Temple Law podporuje základní ideál zpřístupnění právního vzdělání všem talentovaným jednotlivcům, včetně jednotlivců, kteří by jinak nemohli mít tuto příležitost nebo kteří by se mohli setkat s překážkami kvůli rase, vyznání, pohlaví, zdravotnímu postižení, sexuální orientaci, genderové identitě nebo výrazu, věku, socioekonomické pozadí nebo jiné osobní charakteristiky.

Místa

  • Philadelphia

    Temple University Beasley School of Law 1719 North Broad Street Philadelphia, PA 19122, 19122, Philadelphia

Otázky